Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

Konsultācijas sniedz vecmāte Elīna Kalniņa

Konsultācijas sniedz vecmāte Elīna Kalniņa

26.06.2017

Kopš jūnija vidus Capital Clinic Riga klientus pieņem vecmāte Elīna Kalniņa. Sniedz konsultācijas par grūtniecības norisi, fizioloģiju, dzemdību procesu, elpošanu tehniku, dzemdību pozām, pēcdzemdību periodu, jaundzimušā pareizu aprūpi, par krūts zīdīšanu, kā arī hendlingu - zīdaiņu pareizu turēšanu, celšanu, nešanu u.c.

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Pēc Pasaules veselības organizācijas datiem vairāk nekā 300 miljoni cilvēkiem pasaulē ir migrēna. Trīskārt biežāk ar to slimo sievietes nekā vīrieši. Zinātnieki ir izpētījuši, ka migrēnas pacientu smadzenes izskatās citādāk nekā veselu cilvēku smadzenes. Pastāv atšķirības smadzeņu garozas formā un biezumā, kā arī smadzeņu kroku formā un veidā. Iespējams, ka pie tā vainojami gēni.