Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

JAUNUMS! Estētiskā ginekoloģija

JAUNUMS! Estētiskā ginekoloģija

04.10.2017

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. No oktobra Capital Clinic Riga pieejami divi jauni pakalpojumi tieši sievietēm - ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai: lāzerprocedūras FemiLift ar pašas jaunākās paaudzes lāzeriekārtu FemiLift CO2 Smart (ražotājs Alma Lasers) un intīmās estētikas injekcijas, kas Eiropā tiek pielietotas jau 2 -3 gadus.

#

Darbu uzsāk fizioterapeite Elza Gūtmane

Sniedz konsultācijas, izstrādā rehabilitācijas un fitnesa plānu, vada ārstniecisko vingrošanu, veic ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, kustību izstrādi locītavās u.c.

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Nav labāka drauga par labu veselību, sliktāka ienaidnieka par slimību. (Senindiešu gudrība)