Pieteikties jaunumiem

JAUNUMS! Rehabilitācijas nodaļa

00.00.0000

 

 

Paplašinot darbību un aprīkojot jaunas telpas, Capital Clinic Riga izveidojusi mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļu, kas klientiem piedāvā plašu rehabilitācijas, fizioterapijas un fitnesa pakalpojumu klāstu.

 

Jaunajā nodaļā ierīkoti:

 • Atvērtā tipa fizioterapijas zāle, kurā ir plaša zona dažādām nodarbībām. Tajā pieejamas 3 RedCord slinga terapijas iekārtas, vingrošanas siena, fizikālās terapijas iekārtas
 • Fizioterapijas zāle nelielu grupu nodarbībām (līdz 6 dalībniekiem)
 • Fizioterapeita kabinets
 • Osteopāta kabinets
 • Masāžas kabinets
 • Bērnu fizioterapijas kabinets
 • Fitnesa zona

 

 

Rehabilitācijas nodaļa piedāvā:

Individuāli:

Par fizioterapiju uzzini vairāk >>

Grupu nodarbības:

 • Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības "Vesela mugura". Vidējas intensitātes vingrinājumu komplekss, kurā  galvenokārt iekļauti vingrojumiem muguras jeb rumpja korsetes stiprināšanai ar mērķi mazināt muguras sāpes vai uzlabot stabilitāti šaja zonā, kas mazina risku iegūt muguras sāpes. Uz nodarbību laipni aicināti gan klienti, kam ir muguras sāpes, gan tie, kas vēlas uzlabot savu fizisko sagatavotību. Vingrinājumu laikā tiek izmantotas arī palīgierīces (bumbas, hanteles u.c.)
 • Pilates. Īpaši izstrādāta programma, kas ir droša un saudzējoša mugurkaulam un locītavām. Vācijā dzimušais grieķu izcelsmes zinātnieks J.H. Pilates sākotnēji šo programmu izstrādāja kā rehabilitācijas vingrojumu kompleksu profesionālajiem dejotājiem. Tās metodikā ir apvienoti unikāli jogas, stiepšanās un spēka vingrojumu elementi, kas ātrāk par citiem fitnesa veidiem palīdz iegūt un nostiprināt ideālu figūru.
 • Funkcionālie treniņi. Maināmas intensitātes dinamiski treniņi, kuros tiek attīstīts spēks, līdzsvars, izturība, dziļā muskulatūra, veiklība, kā arī tiek stiprināta kardiovaskulārā sistēma. Nodarbība iespējama arī apļa treniņa formā ar noteiktu laiku katrā vingrojumu izpildījumu sekcijā. Treniņa laikā tiek izmantots dažāda veida inventārs, kā arī cilvēka paša ķermeņa svars.
 • Cīņas aerobika. Augstas intensitātes slodzes nodarbības, kuru galvenie mērķi ir uzlabot un nostiprināt sirds asinsavadu sistēmas funkcionālo stāvokli, kā arī muskuļu spēka izturību. Aerobikas pirmajā daļā ietilpst vingrinājumi ar cīņas paņēmieniem, stāvot kājās bez lēcienu elementiem. Otrajā daļā seko vingrinājumi, kas tiek izpildīti guļus, un četrāpus pozīcijās.Trešā ir stiepjošo vingrinājumu un atsildīšanās daļa. Vingrinājumi ir simetriski, lai veicinātu pareizas stājas veidošanos vai uzturēšanu. Cīņas elementu izpilde aerobikas laikā var palīdzēt atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa. Daudzu vingrinājumu mērķis ir uzlabot rumpja aktīvo stabilitāti, kā arī mūsdienās populāro “core” muskulatūras spēku.
 • Strong Core. Nodarbību laikā uzsvars tiek likts uz ķermeņa koresetes stiprināšanu - vēdera, muguras, sānu un dziļās muskulatūras attīstīšanu. Tiek izpildīti spēka un izturības vingrojumi ar paša ķermeņa svaru vai inventāru. Svarīgākais ir pareiza vingrojumu izpilde.
 • Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm. Specifiskas vingrošanas nodarbība sievietēm grūtniecības laikā (sākot ar 12.grūtniecības nedēļu). Tā ir nelielas slodzes relaksējoša sagatavošanās dzemdībām, kas ietver vingrojumu to muskuļu nostiprināšanai, kuri iesaistīti dzemdību norisē (tas palīdz novērst muguras sāpes, varikozu vēnu veidošanos, nepatīkamas sajūtas iegurnī), kā arī elpošanas vingrinājumus un relaksācijas paņēmienus, dzemdību pozas un pašmasāžu.

GRUPU NODARBĪBU GRAFIKS >>

 

VIDEO. Gaidām kopā: grūtnieču vingrošana dažādos grūtniecības periodos >>

VIDEO. Gaidām kopā: grūtnieču masāža un teipošana >>

 

 

"Capital Clinic Riga" Rehabilitācijas nodaļā strādā profesionālu speciālistu komanda:

 • Fizioterapeite Kristīne Briede – specializējas ginekoloģijā, sporta rehabilitācijā, pediatrijā un neiroloģijā.
 • Fizioterapeite Elza Gūtmane - specializējas traumatoloģijā, ortopēdijā, sporta fizioterapijā.
 • Fizioterapeits Kristaps Rakštelis – specializējas sporta traumu rehabilitācijā, sporta fizioterapijā.
 • Fizioterapeits Agris Liepa – specializējas muguras un galvas sāpju rehabilitācijā un senioru rehabilitācijā.
 • Fizioterapeite Liene Dauberga – specializējas pediatrijā, ortopēdijā, neiroloģijā un traumatoloģijā.
 • Fizioterapeite, osteopāte, lietišķās kinezoloģijas un kraniosakrālās terapijas speciāliste Ilona Dorofejeva.

Visi fizioterapeiti sniedz konsultācijas, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus, pielieto slinga terapiju, izmantojot red cord sitēmu, veic ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, kustību izstrādi locītavās u..c. dažādos - gan ārstēšanas, gan profilakses, gan fiziskās formas uzlabošanas nolūkos.

Osteopāts sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas ne tikai ar muguras un galvas sāpēm saistītas slimības, bet palīdz risināt arī dažāda veida alerģiju, urīna nesaturēšanas, dažas neauglības formu radītas problēmas, kā arī ārstēt kuņģa- zarnu trakta un citas slimības. Osteopātijā slimību diagnostika balstās uz pacienu apskati statikā un dinamikā (kustībās), uz palpāciju ( roku pieskāriena sajūtu niansēta diagnostika), uz ķermeņa elasticitātes izmaiņu noteikšanu, kā arī biomehānisko sakarību noteikšanu.

Terapijas laikā tiek pielietots plašs manuālo (roku) tehniku arsenāls. Tehniku izvēle ir individuāla, to nosaka pacientu vecums, fiziskais un psihoemcionālais stāvoklis. Osteopāts sadarbojas ar citu nozaru speciālistiem un nepieciešamības gadījumā pacients tiek nosūtīts atbilstoša speciālista.

Mūsu speciālisti>>

Video>>

 

ĪPAŠA IESPĒJA!

Augstāko medicīnas tehnoloģiju sasniegums - terapeitiskā iekārta "Manuthera® 242" - kā šobrīd vienīgā Baltijā - pieejama "Capital Clinic Rīga"

 

Osteopāte Ilona Dorofejeva ir pirmā speciāliste Baltijā, kas ir izgājusi apmācības darbam ar šo iekārtu.

 • "Manuthera® 242" - visdaudzveidīgāk pielietojamā terapijas kušete pasaulē! Tās pamatā ir unikāla, patentēta, Somijas ekspertu radīta tehnoloģija.
 • "Manuthera® 242" ir pielietojama manipulāciju un terapijas veikšanai, kā arī pacienta mobilizācijas nolūkos. Speciālistiem tā nodrošina ideālus apstākļus darbā ar klientiem, savukārt pacientiem sniedz vislabākos diagnostikas un terapijas rezultātus.
 • Var teikt, ka "Manuthera® 242" ir viss vienā – kušete vissarežģītākajiem izmeklējumiem, manipulācijām un terapijai, ko var veikt dažādi speciālisti – fizioterapeiti, osteopāti, ortopēdi, manuālie terapeiti, sporta masažas speciālisti, masieri u.c.

 • "Manuthera® 242", pateicoties revolucionārajai tās darbības koncepcijai, fizioterapeitu un osteopātu darbam sniedz pilnīgu jaunas iespējas, paceļot to pavisam citā līmenī. Tai ir divi sinhronizētas darbības motori ar HihgTech uzbūvi, un tas sniedz unikālas iespējas terapeitisko manipulāciju veikšanai.
 • Pacientam tā nodrošina visvēlamāko anatomisko un terapeitisko pozīciju, un ir iespējama 3 dimensiju mobilizācija, pielietojot trakciju, fleksiju, laterālo fleksiju, rotāciju, palīdzot gravitācijas ietekmei.
 • Kušetes veidols terapeitiem palīdz strādāt daudz ergonomiskākos apstākļos, bet pacientiem sniedz iespējami labākos ārstnieciskos rezultātus.

 

Video >>

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:

 Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv

vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!