Pieteikties jaunumiem

VISPĀRĒJĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES (CHECK-UP)

 

Augstu vērtējot aizņemto un atbildīgo cilvēku laiku, piedāvājam vispārējās veselības pārbaudes jeb check- up programmas, kas paredz izvērtēt visu svarīgāko organisma sistēmu veselības stāvokli maksimāli īsā laikā bez uzturēšanās stacionārā. Ņemot vērā, ka visi esam atšķirīgi, un visbiežāk katram ir nepieciešama individuāla programma, jau sākotnēji paredzam papildināt standarta check – up ar individuāli noteiktiem izmeklējumiem un konsultācijām. Katram atkarībā no vecuma, vēlmēm, veselības stāvokļa var tikt pielāgota individuāla programma.

 

JAUNUMS! Cardio check-up VESELA SIRDS. Uzzini vairāk >>

UZMANĪBU! Saistībā ar cenu izmaiņām atsevišķās pozīcijās Check-up programmām tuvākajā laikā cenas tiks mainītas. Šobrīd tām ir informatīvs raksturs.

 

Piedāvājam 5 līmeņu (Standarta, Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna) veselības pārbaudes, kā arī specializētās programmas.

Noskaties video par to, kā norisinās vispārējās veselības pārbaudes: Video>>

Sievietēm
Vīriešiem
Specializētās programmas

Zvaniet un uzziniet vairāk: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

 

Kas katram būtu jāzina par savu veselības stāvokli?

Vispirms objektīvi jāizvērtē, kā paša dzīvesveids, atkarības, stress, slodze un citi apstākļi var atsaukties uz veselību. Jāapzinās, ka nediagnosticētām veselības problēmām un neārstētām kaitēm var būt nepatīkamas sekas. Vai zini atbildes uz vairākiem jautājumiem? Vai esi par tiem aizdomājies?

 • Vai holesterīna līmenis un cukura līmenis asinīs atbilst normai?
 • Vai arteriālais asinsspiediens ir optimāls?
 • Vai nav pārlieku liels liekais svars?
 • Vai sirds veselība ir nevainojama?
 • Vai smadzenēm piekļūst pietiekoši daudz skābekļa?
 • Vai gremošanas sistēma nesagādā problēmas – ko „saka” kuņģis, aizkuņģa dziedzeris, aknas, žultspūslis?
 • Kā strādā nieres un urīnizvades sistēma, vai tās neapdraud cista, nieramkeņi?
 • Kā darbojas vielmaiņas sistēma, vai vairogdziedzeris darbojas nevainojami?
 • Vai ir novērtēts ādas stāvoklis, dzimumzīmes, ādas veidojumi?
 • Vai ir pārbaudīta krūšu veselība, veikta sonogrāfija? (sievietēm)
 • Vai ir veikti prostatas izmeklējumi un PSA analīzes?(vīriešiem)
 • Vai atceries, ka infekciju slimības (piem. hepatīts), paliekot neatklāts, var smagi iedragāt veselību?

Arvien vairāk cilvēku novērtē veselības profilaktisko pārbaužu nozīmi dzīves kvalitātes nodrošināšanai, jo mēs visi vēlamies dzīvot ilgi un skaisti, būt veseli un laimīgi. Tomēr statistika liecina, ka absolūti veselu cilvēku faktiski nav, vai to skaits ir ļoti mazs. Kādā dzīves posmā gandrīz ikvienam ir nācies sasirgt un meklēt ārsta palīdzību. Ir lieliska sajūta, kad pēc izveseļošanās cilvēks var atgriezties ikdienas gaitās un atkal dzīvot pilnvērtīgi. Nepatīkamāk ir tad, ja slimība kļūst hroniska vai tā ir neizārstējama, turklāt mūsdienu straujā dzīves ritma dēļ slimības mēdz mūs piemeklēt ļoti negaidīti un saasinātā formā.

Lai pēc iespējas novērstu nepatīkamus pārsteigumus un izvairītos no neatgriezeniskām slimību izraisītām sekām, katram, bet īpaši pēc 40 gadu vecuma ir ieteicamas profilaktiskās veselības pārbaudes jeb veselības check –up (šāds jēdziens ir labi pazīstams attīstītajās valstīs - regulāras veselības profilaktiskās pārbaudes ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ attīstītāko valstu iedzīvotāju dzīves ilguma rādītāji pārsniedz Latvijas iedzīvotāju ilgumu pat par 10-20 gadiem).

 • Check – up programmas ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk  tos novērst.
 • Check – up programmas vadītājs seko līdzi katrai programmas klienta izmeklējumu norisei, vadoties pēc īpaši sagatavota protokola un nepieciešamības gadījumā piesaistot speciālistus un nosakot izmeklējumus, kas programmā nav iekļauti. Visa Check – up programma ir vērsta uz  to, lai identificētu iespējamos slimību riskus pēc iespējas ātrāk. Laikus atklātas pirmās slimības pazīmes ir liels garants tam, ka slimība nevērsīsies plašumā un tā būs izārstējama.
 • Check – up programma ir ideāli piemērota moderniem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un nodarbinātiem cilvēkiem, kuriem laiks ir lielākā vērtība, jo visas veselības pārbaudes ir iespējams veikt maksimāli īsā laikā bez nepieciešamības uzturēties stacionārā.

Ārsti atzīst, ka cilvēki pārāk bieži palīdzību meklē novēloti, kad jau ir izteiktas sūdzības, sāpes, nepatīkamas sajūtas, taču jāatceras, ka lielākā nopietno slimību daļa sākotnēji norit bez sāpēm un citiem simptomiem. Ne velti ļoti bieži dzirdam runājam: viņam atklāja vēzi, bet viņš taču bija pilnīgi vesels, ne par ko nesūdzējās, analīzes arī bija labas. Diemžēl arī veselības profilaktiskās pārbaudes nevar garantēt, ka cilvēks pēc mēneša nesaslims, taču regulāras pārbaudes ļauj novērot cilvēka veselības stāvokli dinamikā jeb novērtēt, vai attiecīgajā laika periodā nav notikusi pasliktināšanās, izmaiņas rādītājos u.c. Tādējādi check – up programma nodrošina iespēju nepalaist garām būtiskas izmaiņas cilvēka veselības stāvoklī.

Capital Clinic Riga rīcībā ir unikālas tehnoloģijas un diagnostikas metodes, kas, apvienotas ar labāko ārstu profesionalitāti un kompetenci, nodrošina ideālas iespējas klientu veselības stāvokļa izvērtēšanai.

Dažāda veida aptaujas un pētījumi liecina, ka ļoti liela cilvēku daļa savu veselības stāvokli uzskata par labāku, nekā tas patiesībā ir, turklāt arī savu dzīvesveidu cilvēki uzskata par veselīgāku, nekā tas ir. Tas nozīmē, ka mūsu sabiedrības lielākā daļa, īpaši vīrieši, dzīvo ilūzijās: man nekas nekaiš, es esmu vesels, ar mani nekas nevar notikt.   Diemžēl mediķiem ir jāsecina, ka bieži vien, īpaši vecumā ap 50 gadiem, daudziem nākas sastapties ar nepatīkamiem pārsteigumiem, pēkšņām smagām slimībām, bieži vien vairākām vienlaikus,  līdz ar to dzīves kvalitātes pasliktināšanos. To lielā mērā veicina ar darbu saistītais stress, psihoemocionāla slodze, mazkustīgums, relaksācijas un spēku atgūšanas trūkums, alkohola lietošana, smēķēšana, neveselīgs uzturs u.c.

 

Programma tiek īstenota, vadoties pēc speciāli izveidota veselības pārbaužu protokola.

Klientam ar parakstu jāapstiprina, ka:

I. Esmu informēts, ka profilaktiskās veselības pārbaudes programmas būtība ir:

 • veselības stāvokļa un organisma sistēmu funkcijas regulāra novērtēšanas un agrīna veselības traucējumu konstatēšanas iespēja;
 • savlaicīga hronisku slimību diagnostikas iespēja;
 • esošo hronisko slimību dinamiska novērošanas un kontroles iespēja.

II. Piedalīšanās profilaktiskajā veselības pārbaudes programmā nepasargā mani no slimības, taču dod iespēju to savlaicīgi atklāt un uzsākt nepieciešamo izmeklēšanu un ārstēšanu, rehabilitāciju un turpmākos profilaktiskos pasākumus.
III. Apzinos, ka es pats esmu atbildīgs par ārsta norādījumu un ieteikumu izpildīšanu un doto rekomendāciju ievērošanu, kā arī apzinos, ka kādu norādījumu nepildīšana vai daļēja pildīšana var nodarīt kaitējumu manai veselībai un ietekmēt kādas slimības attīstību.
IV. Profilaktiskās veselības pārbaudes programmas slēdziens satur informāciju par veselības stāvokli uz profilaktiskās programmas laika periodu.
V. Esmu informēts, ka pēc pirmās vizītes pie ģimenes ārsta un pēc visu papildizmeklējumu, konsultāciju un analīžu veikšanas, man ir jāierodas uz šis programmas noslēdzošo vizīti.
VI. Par savu veselību sniegtā informācija atbilst patiesībai, to apliecinu ar savu parakstu.

 

KLIENTU ZINĀŠANAI! Veselības apdrošināšanas kompānijas nesedz veselības check - up pārbaužu programmu apmaksu.

UZMANĪBU! Saistībā ar cenu izmaiņām atsevišķās pozīcijās Check-up programmām tuvākajā laikā cenas tiks mainītas. Šobrīd tām ir informatīvs raksturs.

 

Pakalpojums Cena EUR
UZMANĪBU! Saistībā ar cenu izmaiņām atsevišķās pozīcijās Check-up programmām tuvākajā laikā cenas tiks mainītas. Šobrīd tām ir informatīvs raksturs.  
Vispārējā veselības pārbaudes programma STANDARTS sievietēm līdz 45 gadu vesumam 253.10 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma STANDARTS sievietēm pēc 45 gadu vecuma 383.75 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma STANDARTS vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 219.60 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma STANDARTS vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 292.35 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA sievietēm līdz 45 gadu vecumam 318.80 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA smēķējošām sievietēm līdz 45 gadu vecumam 481.80 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA sievietēm pēc 45 gadu vecuma 534.40 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA smēķējošām sievietēm pēc 45 gadu vecuma 697.40 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 285.30 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA smēķējošiem vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 448.30 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 554.70 €
Vispārēja veselības pārbaudes programma BRONZA smēķējošiem vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 717.70 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS sievietēm līdz 45 gadu vecumam 537.50 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS sievietēm smēķētājām līdz 45 gadu vecumam 655.50 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS sievietēm pēc 45 gadu vecuma 680.20 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS sievietēm smēķētājām pēc 45 gadu vecuma 798.20 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 549.00 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS vīriešiem smēķētājiem līdz 45 gadu vecumam 667.00 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 745.50 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma SUDRABS vīriešiem smēķētājiem pēc 45 gadu vecuma 863.50 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma ZELTS sievietēm līdz 45 gadu vecumam 817.90 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma ZELTS sievietēm pēc 45 gadu vecuma 1262.55 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma ZELTS vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 824.65 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma ZELTS vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 1337.10 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS sievietēm līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1230.90 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS - sievietēm līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1107.90 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS sievietēm pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1734.55 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS - sievietēm pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1611.55 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS vīriešiem līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1237.65 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS - vīriešiem līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1114.65 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS vīriešiem pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1809.10 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma PLATĪNS - vīriešiem pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1686.10 €
Vispārējā veselības parbaudes programma Kardiometabolo slimību skrīnings 583.95 €
Sirds veselības pārbaudes programma Vesela sirds (Cardio check-up) 217.15 € - 237.15 €
FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS NOVĒRTĒJUMS  
Kardiopulmonālais (kompleksais) slodzes tests un sporta ārsta konsultācija 138.00 €
Fiziskās sagatavotības novērtējums ar slodzes testu 232.70 €
Fiziskās sagatavotības novērtējums ar komplekso slodzes testu bez laktātu noteikšanas 276.70 €
Fiziskās sagatavotības novērtējums pieaugušajiem ar komplekso slodzes testu ar laktātu noteikšanu 286.70 €
VISPĀRĒJĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES ONKOLOĢISKO SLIMĪBU SKRĪNINGS  
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm līdz 45 gadu vecumam 631.27 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1051.27 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1181.27 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm pēc 45 gadu vecuma 994.02 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1414.02 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings sievietēm pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1544.02 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem līdz 45 gadu vecumam 541.32 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 961.32 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem līdz 45 gadu vecumam (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1091.32 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem pēc 45 gadu vecuma 895.77 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 1.5 T MR iekārtu) 1315.77 €
Vispārējā veselības pārbaudes programma Onkoloģisko slimību skrīnings vīriešiem pēc 45 gadu vecuma (visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings ar 3 T MR iekārtu) 1445.77 €
PREVENTĪVĀ MEDICĪNA  
Preventīvās medicīnas speciālista pimreizējā konsultācija, piemērotākā testa izvēle, DNS parauga kolektēšana, sūtīšana un laboratoriju 145.00 €
Preventīvās medicīnas speciālista atkārtota konsultācija 59.00 €

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!