Pieteikties jaunumiem

Fleboloģija, vēnu ārstēšana

 

Capitalal Clinic Riga klientus pieņem vairāki izcili speciālisti, kuri Jums palīdzēs atrisināt vēnu veselības problēmas, piedāvājot diagnostiku ar vismodernākajām medicīnas tehnoloģijām un nepieciešamības gadījumā norīkos operatīvu ārstēšanu, ko pilnā spektrā veic VC4 Baltijas vēnu klīnikā

 

Speciālisti>> 

  • Dr. Ints Ūdris. Sertificēts ķirurgs, asinsvadu ķirurgs, flebologs un ultrasonodoplerogrāfs. Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu, DUPLEX ultrasonogrāfiju. Vēnu mazspējas ārstēšanai pielieto kompleksu terapiju, izmantojot visas starptautiskiem standartiem atbilstošas metodes.
  • Dr. Vladislavs Semeņuks. Sertificēts flebologs, ķirurgs, asinsvadu ultrasonodoplerogrāfijas speciālists. Veic virspusējo vēnu un kapilāru likvidēšanu (lāzerkoagulācija) ar “Fotona”(Nd:Yag) lāzeru, varikozu vēnu skleroterapiju. Veic visu veidu vēnu operācijas, kā arī vispārējās ķirurģijas un proktoloģijas operācijas.
  • Dr. Irina Kajuna. Sertificēta interniste, reimatoloģe, dermatoloģe, ģimenes ārste ar specializāciju fleboloģijā. Sertificēta ultrasonodoplerogrāfijas speciāliste. Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku, asinsvadu ultrasonodoplerogrāfiju, plāno un veic nepieciešamo ārstēšanu.

 

Dažādu faktoru - gan iedzimtu, gan dzīves stila un darba režīma ietekmētu, mūsdienās ļoti lielai sabiedrības daļai problēmas un diskomfortu sagādā ekstremitāšu (pārsvarā kāju, bet arī roku) asinsvadu problēmas.

Labā ziņa ir tā, ka, medicīnas zinātnei un tehnoloģijām attīstoties, vēnu ārstēšana ir kļuvusi ērta un komfortabla bez ļoti invazīvām operācijām un nepieciešamības ilgstoši uzturēties stacionārā. Ir būtiski samazinājies arī pēcoperācijas atveseļošanās periods.

Lai gan daudziem cilvēkiem redzamu vēnu veselības problēmu simptomu nav, var izrādīties, ka pastāv dziļo vēnu problēmas, tādēļ vēlams ik pa laikam vēnu veselību pārbaudīt arī tad, ja izteiktu sūdzību nav ( īpaši tiem, kuriem darbs saistīts ar ilgstošu sēdēšanu vai/un stāvēšanu).

Lai sasniegtu gaidīto rezultātu, izvēlētos pareizāko risinājumu un nodrošinātu terapijas efektivitāti, svarīgi veikt precīzu diagnostiku. Laikus veicot izmeklēšanu un uzsākot ārstēšanu, iespējams novērst slimības attīstīšanos, jo nereti ar neapbruņotu aci pirmās vēnu slimības pazīmes, kā arī slēptās varikozes formas manīt nevar.

Ir vairākas vēnu izmeklēšanas metodes, taču par „zelta standartu’’ uzskatāma Duplekssonogrāfija, kas mūsu klīnikā tiek veikta ar jaunākās paaudzes USG iekārtu Philips EPIQ 7 - kompaktāko un „zaļāko” Premium klases iekārtas šodienas medicīnas iekārtu tirgū.

Pateicoties jaunākās paaudzes USG iekārtas aprīkojumam, iespējams veikt ļoti precīzus vēnu un artēriju izmeklējumus objektīvu datu iegūšanai. Tiek pielietotas 2 veidu zondes - A/S 12 dziļo vēnu izmeklēšanai un A/S 18 - smalko vēnu izmeklēšanai un to fizioloģisko funkciju noteikšanai. Tā kā EPIQ 7 iekārta ir ļoti ērta lietošanai, tā būtiski atvieglo darbu speciālistiem, ļaujot daudz efektīvāk izmantot izmeklējumu veikšanas laiku.
Ultrasonogrāfs EPIQ 7 ir aprīkots ar automātiskām programmām darba ritma ātruma uzlabošanai - automātiska asins plūsmas pielāgošana, Tach- screen tehnoloģija ļauj ārstam ērti, ātri un galvenais- precīzi uzstādīt diagnozi.

Dr. Ints Ūdris: "EPIQ 7 ir izcila iekārta. Jaudīga un tajā pašā laikā vienkārša. Tāda iekārta ir katra US speciālista sapnis."

Dr. Kaspars Stepanovs: "EPIQ5 un EPIQ7 ir līdz šim labākās US iekārtas, ar kurām esmu strādājis!"

 

Par vēnām