VISPĀRĒJĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES (CHECK-UP)

#

Apzinoties mūsdienu straujo dzīves ritmu, Capital Clinic Riga saviem klientiem piedāvā vispārējās veselības pārbaudes jeb check-up programmas, kas ietver pilnīgu cilvēka veselības stāvokļa pārbaudi maksimāli īsa laika posmā bez uzturēšanās stacionārā. Check-up programma ir ideāli piemērota aktīviem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un nodarbinātiem cilvēkiem, kuriem laiks un kvalitāte ir lielākā vērtība, jo visas veselības pārbaudes ir iespējams veikt efektīvi organizētā procesā līdz divām nedēļām.

 

Capital Clinic Riga, informatīva rakstura nolūkā, ir izstrādājusi 5 līmeņu (Standarta, Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna) veselības pārbaužu programmas, tomēr vēlamies uzsvērt, ka katram pacientam tiek izstrādāta individuāla programma, kurā nepieciešamo izmeklējumu un konsultāciju apjoms ir atkarīgs no sniegtās informācijas par līdzšinējām saslimšanām un sūdzībām, kā arī par saslimšanām, no kurām cietuši pacienta pirmās un otrās pakāpes radinieki. Ja pacientam specifisku sūdzību nav, check-up paredz veikt standarta izmeklējumus (laboratoriskie), plaušu datortomogrāfijas skrīnings, elektrokardiogramma, vēdera dobuma orgānu usg u.c.. Ja veiktajos izmeklējumos parādās atkāpes no normas, tiek pievienoti vēl papildus diagnozi precizējoši izmeklējumi.

Skaties pilnu veselības pārbaudi jeb Check-up, kuru Capital Clinic Riga veica daudziem iemīļotā TV personība, Star FM raidījuma "Zoopasta" ētera balss un pasākumu vadītāja Baiba Sipiniece - Gavare.

Programmu paraugi:

Sievietēm
Vīriešiem
   

Check – up programmas ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk  tos novērst.

Check – up programmas vadītājs seko līdzi katra klienta izmeklējumu norisei, vadoties pēc īpaši sagatavota protokola un, nepieciešamības gadījumā, piesaista speciālistus un nosaka izmeklējumus, kas programmā nav iekļauti. 

 

Capital Clinic Riga rīcībā ir unikālas tehnoloģijas un diagnostikas metodes, kas, apvienotas ar labāko ārstu profesionalitāti un kompetenci, nodrošina ideālas iespējas klientu veselības stāvokļa izvērtēšanai.

KLIENTU ZINĀŠANAI! Veselības apdrošināšanas kompānijas nesedz veselības check - up pārbaužu programmu apmaksu. 

Zvaniet un uzziniet vairāk: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu.

 

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!