VISPĀRĒJĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES (CHECK-UP)

#

Apzinoties mūsdienu straujo dzīves ritmu, Capital Clinic Riga saviem klientiem piedāvā vispārējās veselības pārbaudes jeb check-up programmas, kas ietver pilnīgu cilvēka veselības stāvokļa pārbaudi maksimāli īsa laika posmā bez uzturēšanās stacionārā. Check-up programma ir ideāli piemērota aktīviem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un nodarbinātiem cilvēkiem, kuriem laiks un kvalitāte ir lielākā vērtība, jo visas veselības pārbaudes ir iespējams veikt efektīvi organizētā procesā līdz divām nedēļām.

Capital Clinic Riga piedāvā 5 līmeņu (Standarta, Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna) veselības pārbaudes.

 

Sievietēm
Vīriešiem
   

Check – up programmas ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk  tos novērst.

Check – up programmas vadītājs seko līdzi katra klienta izmeklējumu norisei, vadoties pēc īpaši sagatavota protokola un, nepieciešamības gadījumā, piesaista speciālistus un nosaka izmeklējumus, kas programmā nav iekļauti. 

 

Capital Clinic Riga rīcībā ir unikālas tehnoloģijas un diagnostikas metodes, kas, apvienotas ar labāko ārstu profesionalitāti un kompetenci, nodrošina ideālas iespējas klientu veselības stāvokļa izvērtēšanai.

KLIENTU ZINĀŠANAI! Veselības apdrošināšanas kompānijas nesedz veselības check - up pārbaužu programmu apmaksu. 

Zvaniet un uzziniet vairāk: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu.

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!