#

Ilze Seržante

Sertificēta neiroloģe, neirosonoloģe. Praktizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 2007. gada

  • 2007. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), iegūstot ārsta grādu
  • 2013. gadā -  Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultātes rezidentūru neiroloģijā Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes Slimnīcas (RAKUS) stacionārā  „Gaiļezers”
  • 2013. gadā ieguvusi neirologa un neirosonologa sertifikātu
  • Zināšanas regulāri papildina Latvijas, kā arī starptautiskajos kongresos un semināros
  • Ir Latvijas Neirologu biedrības, Latvijas Neirosonologu biedrības, Latvijas Insulta biedrības un Eiropas Neirologu biedrības (ENS) biedre
  • Darba pieredze: no 2007. līdz 2008. gadam - ārste Rīgas ātrās medicīniskās palīdzības stacijā (RāMPS); no 2007. līdz 2013. gadam - RAKUS stacionāra  „Gaiļezers” (Insultu nodaļas, 7. Vispārējās neiroloģijas nodaļas, Neatliekamās palīdzības klīnikas) neiroloģe; no 2008. līdz 2009. gadam -  Rīgas 1.slimnīcas Insulta vienības un Uzņemšanas nodaļas neiroloģe; no 2010. līdz 2013. gadam - RAKUS stacionāra  „Gaiļezers” ārste stažiere neirosonoloģijas metodē; no 2013. līdz 2014. gadam - RAKUS stacionāra „Gaiļezers” sertificēta neiroloģe; no 2013. gada RAKUS stacionāra „Gaiļezers” sertificēta neirosonoloģe; no 2013. gada SIA „Limbažu slimnīcas” sertificēta neirosonoloģe; no 2014.gada „GK Neiroklīnikas” un „Capital Clinic Riga”  neiroloģe un neirosonoloģe.

Sniedz neirologa konsultācijas galvassāpju, reiboņu, muguras sāpju gadījumos, kā arī cerebrovaskulāro slimību un  insulta profilakses jautājumos. Veic galvas un kakla asinsvadu izmeklēšanu ar duplex doplerogrāfijas metodi gan ar, gan bez skaidrojuma par izmeklējuma rezultātu, izstrādā tālāko ārstēšanas plānu. 

 

 

Pieteikties konsultācijai

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!