Torakālā ķirurga, bronhologa konsultācijas

 

Capital Clinic Riga piedāvā plaušu, barības vada, videnes orgānu, krūšu kurvja sienas slimību ātru, kvalitatīvu diagnostiku un ambulatoru ārstēšanu.

 

Capital Clinic Riga konsultācijas sniedz Dr. Artjoms Špaks - Latvijā un Lielbritānijā sertificēts torakālais ķirurgs, bronhologs.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Plaušu slimību un torakālās ķirurģijas centra virsārsts.

Konsultācijas un ārstēšana plaušu un videnes veidojumu (labdabīgu, ļaundabīgu, neskaidras izcelsmes), plaušu vēža, aizkrūts dziedzera veidojumu (timomas), videnes limfadenopātija (limfmezglu palielināšanās), pleiras slimību (šķidruma pleiras telpā, pneimotoraksa), barības vada audzēju, diafragmas patoloģiju, bronhektāzes, krūšu kurvja sienas veidojumu, ribu lūzumu gadījumos, kā arī roku, plaukstu hiperhidrozes un Reino sindroma gadījumos.

Pacientiem ar agrīni diagnosticētu slimību var pielietot dažādas ārstēšanas metodes un to kombinācijas, tādējādi iespējams arī izārstēties pilnīgi.

Pacientu dzīves kvalitāti visbiežāk ietekmē klepus, elpas trūkums, asins spļaušana un sāpes krūškurvī. Tāpēc ārstēšanas uzdevums ir tos iespējami mazināt.

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:  Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!