Osteopātija

 

Osteopātija ir medicīnas nozare, kuras pamatā ir medicīnas zināšanas embrioloģijā, anatomijā, fizioloģijā un neiroloģijā. Osteopātija izmeklē katras ķermeņa struktūras mobilitāti – kraniosakrālo ritmu (mikrokustīgumu) un novērš traucētu mikrokustīgumu. Tā var būt kā pamata ārstēšanas metode vai arī papildināt tradicionālās ārstēšanas metodes.

Osteopātijas speciālists sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas ne tikai ar muguras un galvas sāpēm saistītas slimības, bet palīdz risināt arī dažāda veida alerģiju, urīna nesaturēšanas, dažas neauglības formu radītas problēmas, kā arī ārstēt kuņģa- zarnu trakta un citas slimības. Osteopātijā slimību diagnostika balstās uz pacienu apskati statikā un dinamikā (kustībās), uz palpāciju ( roku pieskāriena sajūtu niansēta diagnostika), uz ķermeņa elasticitātes izmaiņu noteikšanu, kā arī biomehānisko sakarību noteikšanu.

Terapijas laikā tiek pielietots plašs manuālo (roku) tehniku arsenāls. Tehniku izvēle ir individuāla, to nosaka pacientu vecums, fiziskais un psihoemcionālais stāvoklis. Osteopāts sadarbojas ar citu nozaru speciālistiem un nepieciešamības gadījumā pacients tiek nosūtīts atbilstoša speciālista.

 

Capital Clinic Riga ir īpaša iespēja osteopāta darbā pielietot augstāko medicīnas tehnoloģiju sasniegumu - terapeitisko iekārtu "Manuthera® 242", kas tāda veida šobrīd ir vienīgā Baltijā.

Osteopātijas speciāliste Ilona Dorofejeva ir pirmā speciāliste Baltijā, kas ir izgājusi apmācības darbam ar šo iekārtu.

 

  • "Manuthera® 242" - visdaudzveidīgāk pielietojamā terapijas kušete pasaulē! Tās pamatā ir unikāla, patentēta, Somijas ekspertu radīta tehnoloģija.
  • "Manuthera® 242" ir pielietojama manipulāciju un terapijas veikšanai, kā arī pacienta mobilizācijas nolūkos. Speciālistiem tā nodrošina ideālus apstākļus darbā ar klientiem, savukārt pacientiem sniedz vislabākos diagnostikas un terapijas rezultātus.

Video >>

  • Var teikt, ka "Manuthera® 242" ir viss vienā – kušete vissarežģītākajiem izmeklējumiem, manipulācijām un terapijai, ko var veikt dažādi speciālisti – fizioterapeiti, osteopāti, ortopēdi, manuālie terapeiti, sporta masažas speciālisti, masieri u.c.
  • "Manuthera® 242", pateicoties revolucionārajai tās darbības koncepcijai, fizioterapeitu un osteopātu darbam sniedz pilnīgu jaunas iespējas, paceļot to pavisam citā līmenī. Tai ir divi sinhronizētas darbības motori ar HihgTech uzbūvi, un tas sniedz unikālas iespējas terapeitisko manipulāciju veikšanai.
  • Pacientam tā nodrošina visvēlamāko anatomisko un terapeitisko pozīciju, un ir iespējama 3 dimensiju mobilizācija, pielietojot trakciju, fleksiju, laterālo fleksiju, rotāciju, palīdzot gravitācijas ietekmei.
  • Kušetes veidols terapeitiem palīdz strādāt daudz ergonomiskākos apstākļos, bet pacientiem sniedz iespējami labākos ārstnieciskos rezultātus.

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

 

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!