Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm

#

Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļa piedāvā ārstnieciskās vingrošanas nodarbības sievietēm grūtniecības laikā (sākot ar 12. grūtniecības nedēļu).

 

Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm ir nelielas slodzes relaksējoša sagatavošanās dzemdībām, kas ietver vingrojumu kopumu to muskuļu nostiprināšanai, kuri iesaistīti dzemdību norisē (palīdzot novērst muguras sāpes, varikozu vēnu veidošanos, nepatīkamas sajūtas iegurnī), kā arī elpošanas vingrinājumus un relaksācijas paņēmienus, dzemdību pozas un pašmasāžu.

Vingrošanas nodarbībās sieviete apgūst pareizas elpošanas tehnikas un tiek uzlabota sievietes asinsrite, kas nodrošina labāku skābekļa piegādi bērnam. Vingrošanas laikā tiks apgūtas tās iemaņas, kas nepieciešamas sekmīgai dzemdību norisei. Tiks izskaidrots, kādas fizioloģiskas pārmaiņas notiek sievietes organismā grūtniecības laikā, harmonizētas, līdzsvarotas un vairotas pozitīvas emocijas. 

 

Kādos gadījumos ir vēlama ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā?

  • Ja pirms grūtniecības sieviete ir nodarbojusies ar fiziskām aktivitātēm un vēlas to turpināt.

  • Ja ir sūdzības par veselības stāvokli - muguras sāpes, plecu daļas sāpes, simfīzes sāpes u.c sūdzības.

  • Ja topošā māmiņa grūtniecības laikā vēlas būt fizioterapeita uzraudzībā, noskaidrot sev interesējošos jautājumus un satikt citas topošās māmiņas, lai dalītos kopīgās interesēs un jautajumos.

Atbilstoši grūtniecības nedēļai, grupu nodarbībās tiek piedāvātāti speciāli grūtniecības laikam piemēroti vingrojumi, kas ir atbilstoši katras sievietes fiziskajai sagatvotībai. Ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības ir ieteicamas no 12. grūtniecības nedēļas.

Grupu nodarbības vada sertificēts fizioterapeits, kurš ir specializējies darbā ar grūtniecēm.

Zvaniet un uzziniet vairāk: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!