Rehabilitācijas nodaļa

00.00.0000
#

 

Capital Clinic Riga izveidota mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļa, kas klientiem piedāvā plašu rehabilitācijas, fizioterapijas un fitnesa pakalpojumu klāstu. Nodaļā atradīsiet multifunkcionālo zāli, kurā pieejamas 3 RedCord slinga terapijas iekārtas, vingrošanas sienu, fizikālās terapijas iekārtas un zonu fitnesa nodarbībām; fizioterapijas zāli ārstniecisko un grupu nodarbībām, osteopātijas speciālista kabinetu ar Manuthera® 242 3D kušeti, masāžas kabinetu un bērnu fizioterapijas kabinetu. 

 

 

Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļa piedāvā:

Capital Clinic Riga fizioterapeitu komanda:

 • Santa Matroze - specializējas muguras sāpju ārstēšanā;
 • Liene Dauberga - specializējas pediatrijā un grūtniecības periodā, Rehabilitācijas nodaļas vadītāja;
 • Karlīna Vorda - specializējas pediatrijā;
 • Edijs Krastiņš - specializējas traumatoloģijā, traumu profilaksē, manuālajā terapijā; Dmitrijs Bindemanis - specializējas traumatoloģijā un ortopēdijā, slinga terapijā un teipošanā;
 • Ilona Dorofejeva - sertificēta fizioterapeite specializējas osteopātijā, īpaši migrēnas profilaktiskajā ārstēšanā;
 • Una Supe - specializējas muguras sāpju ārstēšanā;
 • Mārtiņš Rakštelis - specializējas sporta traumu rehabilitācijā;
 • Elza Gūtmane - specializējas sporta fizioterapijā, traumatoloģijā, pēcdzemdību periodā, neiroloģijā;
 • Lizete Pitena - specializējas iegurņa rehabilitācijā, pirms un pēcdzemdību perioda rehabilitācijā.

Vairāk šeit

 

Ārstnieciskā vingrošana:

 • Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības "Vesela mugura"

Vidējas intensitātes vingrinājumu komplekss, kurā, galvenokārt, iekļauti vingrojumi muguras jeb rumpja korsetes stiprināšanai, ar mērķi mazināt muguras sāpes vai uzlabot stabilitāti šaja zonā, kas mazina risku iegūt muguras sāpes. Uz nodarbībām laipni aicināti gan klienti, kam ir muguras sāpes, gan tie, kas vēlas uzlabot savu fizisko sagatavotību. Vingrinājumu laikā tiek izmantotas arī palīgierīces (bumbas, hanteles u.c.)

 • Pilates

Īpaši izstrādāta programma, kas ir droša un saudzējoša mugurkaulam un locītavām. Vācijā dzimušais grieķu izcelsmes zinātnieks J.H. Pilates sākotnēji šo programmu izstrādāja kā rehabilitācijas vingrojumu kompleksu profesionālajiem dejotājiem. Nodarbībās ir apvienoti unikāli jogas, stiepšanās un spēka vingrojumu elementi, kas ātrāk par citiem fitnesa veidiem palīdz iegūt un nostiprināt ideālu figūru.

 • Funkcionālie treniņi

Maināmas intensitātes dinamiski treniņi, kuros tiek attīstīts spēks, līdzsvars, izturība, dziļā muskulatūra, veiklība, kā arī tiek stiprināta kardiovaskulārā sistēma.Nodarbība iespējama arī apļa treniņa formā ar noteiktu laiku katrā vingrojumu izpildījumu sekcijā. Treniņa laikā tiek izmantots dažāda veida inventārs, kā arī cilvēka paša ķermeņa svars.

 • Cīņas aerobika

Augstas intensitātes slodzes nodarbības, kuru galvenie mērķi ir uzlabot un nostiprināt sirds asinsavadu sistēmas funkcionālo stāvokli, kā arī muskuļu spēka izturību. Aerobikas pirmajā daļā ietilpst vingrinājumi ar cīņas paņēmieniem, stāvot kājās bez lēcienu elementiem. Otrajā daļā seko vingrinājumi, kas tiek izpildīti guļus, un četrāpus pozīcijās. Trešā ir stiepjošo vingrinājumu un atsildīšanās daļa. Vingrinājumi ir simetriski, lai veicinātu pareizas stājas veidošanos vai uzturēšanu. Cīņas elementu izpilde aerobikas laikā var palīdzēt atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa. Daudzu vingrinājumu mērķis ir uzlabot rumpja aktīvo stabilitāti, kā arī mūsdienās populāro “core” muskulatūras spēku.

 • Strong Core

Nodarbību laikā uzsvars tiek likts uz ķermeņa koresetes stiprināšanu - vēdera, muguras, sānu un dziļās muskulatūras attīstīšanu. Tiek izpildīti spēka un izturības vingrojumi ar paša ķermeņa svaru vai inventāru. Svarīgākais ir pareiza vingrojumu izpilde.

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!