Jauns pakalpojums! Fascialās distorsijas modelis (FDM) rehabilitācijā

10.10.2018
#

Capital Clinic Riga sertificēts fizioterapeits Dmitrijs Bindemanis, piedāvā fasciālās distorsijas modeļa praksi Capital Clinic Riga rehabilitācijas nodaļā.

Fasciālās distorsijas modelis jeb FDM pašlaik pasaulē ir visefektīvākā manuālā terapija sāpju novēršanai cilvēka muskuloskeletārajā sistēmā, kas piedāvā 6 dažāda veida pieejas darbā ar ķermeņa saistaudiem. Metodi Amerikas Savienotajās Valstīs ir izstrādājis neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsts Steven Typaldos D.O. un tā ātri vien ir guvusi atzinību, pateicoties tajā pielietotajām tehnikām, kas ļauj pacientam ievērojami ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu, bez imobilizācijas vairāku nedēļu garumā.

Kas ir ķermeņa fascija?

Cilvēka ķermenī fascija darbojas kā starpnieks starp muskuļiem un kauliem. Tā nodrošina lielāku stabilitāti nekā muskuļi un tajā pašā laikā sniedz lielāku mobilitāti nekā kauli. Fasciālie audi ir atrodami visās mūsu ķermeņa daļās un tā satur vairāk nervu šķiedru nekā, piemēram, cilvēka āda vai acis. Līdz ar to, fascijas disfunkcija var izraisīt ļoti spēcīgas sāpes.

Darbā ar ķermeņa fasciju, FDM metode paredz 6 dažādas disfunkcijas muskuloskeletārās fāzes: trigeru joslu, gurnu starpskriemeļu trigerpunktus, nepārtrauktu ķermeņa distorsiju, cilindra deformāciju, locījumu traucējumus un tektoniskās fiksācijas.

FDM modelis satur analizētu fizisku novērtējumu, kas norāda uz noteiktu diagnozi un nodrošina objektīvus pacienta ārstēšanas rezultātus. Pateicoties terapijas panākumiem, FDM ir kļuvusi ļoti populāra sportistu vidū. Tāpat, pētījumi liecina, ka FDM veiksmīgi ārstē hroniskas sāpju slimības. 

Lai pieteiktos uz konsultāciju pie sertificēta fizioterapeita Dmitrija Bindemaņa, lūgums zvanīt uz Capital Clinic Riga reģistratūru pa tālr. 66 333 333 vai rakstīt uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv.

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!