Jaunākais Philips ultrasonogrāfs EPIQ 7

13.02.2014
#

Jaunais premium klases Philips ultrasonogrāfs EPIQ 7 nodrošina kvalitatīvus, precīzus un izcili informatīvus plaša spektra izmeklējumus.

Fotogrāfijā: Radiologs - diagnosts Kaspars Stepanovs darbā ar EPIQ 7.

 

Ultrasonogrāfs EPIQ 7 ir augstas izšķirtspējas sistēma, kas ir paredzēta izmantošanai abdominālo, ginekoloģijas, asinsvadu (brahiocefālo un transkraniālo), virspusējo struktūru, krūšu, vairogdziedzera, muskuloskeletālās sistēmas, uroloģijas, grūtniecības, dzemdniecības un pediatrijas izmeklējumu programmās.

Tā kā EPIQ 7 iekārta ir ļoti ērta lietošanai, tā būtiski atvieglo darbu speciālistiem, ļaujot daudz efektīvāk izmantot izmeklējumu veikšanas laiku.

 

EPIQ 7 iekārta aprīkota ar:

 •  Elastogrāfijas programmu paketi (gan deformāciju, gan šķērsvirziena viļņu elastogrāfija)
 • Augļa sirds izmeklēšanas programmu Fetal Heart Navigator
 • X6-1 xMatrix abdominālo zondi 3D/4D izmeklēšanai
 • L18-5 lineāro zondi muskuloskeletālās sistēmas izmeklēšanai
 • L12-3 lineāro zondi asinsvadu izmeklēšanai
 • C5-1 abdominālo zondi
 • C9-2 augstfrekvenču zondi grūtniecības izmeklēšanai
 • S5-1 zondi transkraniālajiem asinsvadiem
 • C10-3V endovaginālo zondi – ginekoloģijai
 • C8-5 mikrokonveksa zondi – jaundzimušo neirosonogrāfijai
 • Reālā laika 3D/4D programmu augļa sejas attēlošanai un attēlveidošanai divās perpendikulārās plaknēs xPlane (darbojas ar X6-1 zondi)
 • Gēla sildītāju

Premium klases ultrasonogrāfs EPIQ ir kompaktākā, vieglākā un „zaļākā” šīs klases iekārta šodienas medicīnas iekārtu tirgū – par 25% mazāk patērē elektroenerģiju.

Tas nodrošina ērti pielietojamu elastogrāfiju audu blīvuma attiecības mērīšanai un labdabīgo/ļaundabīgo veidojumu dabas noteikšanai.

Aknu fibroze un ciroze ir viena no izplatītākajām aknu slimībām visā pasaulē. Agrīna izmaiņu noteikšana ir visbūtiskākā, lai laikus uzsāktu terapiju. Philips ultrasonogrāfs EPIQ 7 ir aprīkots ar aknu elastogrāfiju, kas darbojas kā virtuālā biopsija – programma sniedz iespēju neinvazīvi izmērīt un noteikt aknu fibrotiskās izmaiņas.

Philips HealthCare ultrasonogrāfs EPIQ ir aprīkots ar unikālo xMatrix zondi X6-1, kura sniedz augstākās kvalitātes attēlu precīzai diagnostikai, kā arī 3D/4D attēlveidošanu augļa padziļinātai izmeklēšanai.

1.trimestra agrīnās grūtniecības skrīnings ir nozīmīgs augļa izmeklējums grūtniecības laikā. Ņemot vērā, ka šajā laikā auglis ir tikai pāris centimetrus liels, turpretī obligātais skausta krokas mērījums ir pāris milimetrus liels, un augļa sirds šajā laikā ir rīsa grauda lielumā, izmeklējumu nepieciešams veikt ar augstākās klases iekārtu ar labāko pieejamo izšķirtspēju. Philips ultrasonogrāfam EPIQ ir jaunākā augstfrekvenču abdominālā zonde līdz pat 9MHz, līdz ar to tiek nodrošināta augstākās kvalitātes attēlveidošana pat niecīgāko anatomisko struktūru vizualizēšanai.

Ultrasonogrāfs EPIQ ir aprīkots ar automātiskām programmām darba ritma ātruma uzlabošanai – automātiska asins plūsmas pielāgošana, kā arī automātiski mērījumi un augļa sirds standarta skatu vizuālizēšana standarta.

Pateicoties jaunākās paaudzes USG iekārtas aprīkojumam ar dažādām zondēm, izmeklējot ekstremitāšu vēnas un artērijas, ārstam ir iespēja pārslēgties no 12 uz 18 MHZ zondi īpaši kvalitatīvu attēlu un precīzu izmeklējumu iegūšanai.

 

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!