Fizioterapija

12.02.2014
#

Fizioterapeits konsultē, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu, veic masāžu, medicīnisko teipošanu, manuālo terapiju, kustību izstrādi locītavās, slinga terapiju u.c.

Capital Clinic Riga strādā fizioterapeits Uldis Sproģis un sniedz fizioterapeita konsultācijas, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus, veic masāžu, medicīnisko teipošanu, manuālo terapiju, kustību izstrādi locītavās, slinga terapiju u.c.

Uldim Sproģim ir laba pieredze sporta un sadzīves traumu rehabilitācijā, muguras sāpju ārstēšanā, profilaktiskajā un attīstošajā vingrošanā.

Fizioterapeits veic cilvēka funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu un ārstēšanu, palīdz klientam atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās deficītu, pielietojot:

  • ārstnieciskās vingrošanas metodes
  • slinga terapiju
  • ārstniecisko masāžu
  • medicīnisko teipošanu

Fizioterapijas mērķis ir  atjaunot, saglabāt un uzlabot cilvēka kustības un stāju, palielināt fizisko izturību, mazināt sāpes un atvieglot hronisku slimību gaitu. Fizioterapeits palīdz cilvēkiem, kuriem pēc slimībām, traumām, ievainojumiem, apdegumiem vai cita veida bojājumiem ir izveidojies muskuļu funkciju traucējums, nervaudu un saistaudu izmaiņas.