FemiLift - sievietes intīmajai veselībai un komfortam

 

Lāzerprocedūras FemiLift ar pašas jaunākās paaudzes "Alma Lasers" iekārtu FemiLift CO2 Smart

 

 

Jaunākās paaudzes FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers šobrīd ir aboslūts līderis šajā segmentā ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā.

Tas paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, bez anestēzijas, bez vecuma ierobežojuma, bez blaknēm veikt gan ārstnieciskas, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras: 

  • slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai
  • maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai
  • menopauzes simptomu novēršanai
  • atjaunošanai pēcdzemdību periodā
  • maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai
  • dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai

 

"Ar šo lāzeru iespējams veikt ne tikai atjaunojošas procedūras, bet arī ķirurģisku ārstēšanu, slīpēšanu un pat pigmentētu laukumu balināšanu. Tam, salīdzinot ar iepriekšējo paaudžu lāzeriem, ir plašāks staru kūlīšu iedarbības diapazons, līdz ar to dziļāka terapeitiskā iedarbība un lielāka efektivitāte. Šī iekārta ir aprīkota ar vairāku pakāpju drošības sistēmu - ārsts pieņem lēmumu par nepieciešamo procedūru, par parametriem, bet "gudrā iekārta" pati iestata programmu, nodrošinot piemēroto režīmu. Līdz ar to iespējams izvairīties no cilvēciskā faktora jeb nejaušas ārsta kļūdas", par jaunās iekārtas priekšrocībām stāsta Capital Clinic Riga ginekoloģe Inga Dunce.

 

Procedūra ir:

  • ātra - ilgst tikai 7 minūtes. Sieviete var jebkurā sev ērtā laikā, kaut vai pusdienu pārtraukumā, to veikt un pēc tam doties savās ikdienas gaitās
  • bez sāpēm un bez anestēzijas - procedūras laikā nejūt sāpes, tikai lāzera radītu siltumu komforta līmenī, tādēļ nav nepieciešama atsāpināšana
  • bez blaknēm un bez atjaunošanās perioda - pēc procedūras nav atjaunošanās perioda, kāds nepieciešams pēc operācijām, kā arī nav novērotas nekādas blaknes. Vienīgais ierobežojums ir - nedēļu jāatturas no dzimumdzīves un nevajadzētu ļoti aktīvi sportot vai celt lielus smagumus
  • bez vecuma ierobežojuma - lāzerocedūras var veikt jebkura vecuma sievietēm, ja ir atbilstošas indikācijas. Visbiežāk tās nepieciešamas sievietēm pēc dzemdībām maksts un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, sievietēm pre - un menopauzes laikā vairāku šajā laikā raksturīgu simptomu novēršanai, kā arī visu vecumu sievietēm urīna nesaturēšanas ārstēšanai.

Vēlamā terapeitiskā un estētiskā efekta sasniegšanai nepieciešamas 3 procedūras ar 4 -5 nedēļu starplaiku. Lai veiktu lāzerprocedūru, nepieciešama ginekologa konsultācija kā arī atsevišķi izmeklējumi, ko pēc vajadzības nozīmē ārsts.

 

 

! Pirms procedūru veikšanas nepieciešama vizīte pie ginekologa, analīzes un ultrasonogrāfijas izmeklējums.

! Katrai klientei tiek pielietots individuāls lāzera uzgalis, kas pēc pirmās procedūras tiek sterilizēts un iedots līdzi klientei. Tas jāņem līdzi uz nākamās procedūras reizi.

! Procedūras veic tikai apmācības kursus izgājuši speciālisti!

 

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!