Dāvanu kartes

 

Capital Clinic Riga piedāvā iegādāties dāvanu kartes par jebkuru klienta izvēlētu noapaļotu summu.

  • Dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši.
  • Dāvanu kartes iespējams iegādāties Capital Clinic Riga recepcijā, Duntes ielā 15a, 4. stāvā.
  • Lai pasūtītu dāvanu kartes, zvaniet pa tālr: 66333333, 29334224 vai rakstiet uz e-pasta adresi: info@capitalclinicriga.lv
  • Pērkot dāvanu karti, klients var izraudzīties kādu konkrētu klīnikas pakalpojumu vai arī ļaut dāvanu kartes saņēmējam šo pakalpojumu izvēlēties pašam.

 Pakalpojumu cenrādi skatīt šeit>>

 

CAPITAL CLINIC RIGA- VISS, KO SNIEDZ 21. GADSIMTS!

Capital Clinic Riga - "Veselības centrs 4" grupas uzņēmums - durvis vērusi 2014. gada sākumā.

  • Ārstēšanās 21. gadsimta stilā

Jauna, moderni aprīkota, augstas klases klīnika, kas nodrošina paaugstinātu servisu.

Te ir pašas jaunākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas, dažas ir unikālas ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā – pašas jaunākās un revolucionārākās lāzerterapijas metodes dermatoloģijā un ginekoloģijā, pilnībā ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkots oftalmoloģijas jeb acu ārsta kabinets, kā arī jaunākās, modernākās un informatīvākās ultrasonogrāfijas iekārtas. Tāpat funkcionālās diagnostikas kabinets ar pašu jaunāko aprīkojumu u.c.

  • Miljonu vērta dāvana VC4 20 gadu jubilejā

Jaunā klīnika, kas ir "Veselības centrs 4" grupas uzņēmums un kurā jau ieguldīts vairāk nekā miljons eiro, ir ekstravaganta dāvana "Veselības centrs 4" tā 20 gadu pastāvēšanas jubilejā un visiem pacientiem, kuri tagad īpaši izmeklētos apstākļos var pārbaudīt savu veselību un ārstēties.

  • Patīkama atmosfēra

Nav ne vēsts no tipiskās ārstniecības iestādes gaisotnes. Valda klusums vai skan patīkama, pieklusināta mūzika, ir harmonizējoši krāsu toņi, siltas gaismas un lietišķi sirsnīga atmosfēra, ļaujot justies kā ienākot mājās, kur vienmēr ir gaidīti ciemiņi.

  • Klīnikas devīze - Veselība. Laiks. Kapitāls.

Visvairāk jāuzsver– veselība kā kapitāls. Tas kapitāls, kas ļauj mums vitāli dzīvot, justies laimīgiem, racionāli izmantot un iegūt laiku.

  • Jaunākās tehnoloģijas

Klīnikai, kā visam, kas top no jauna, ir priekšrocības jaunākā un labākā tehnoloģiskā aprīkojuma ziņā, un mēs uzskatām, ka jaunākajām tehnoloģijām ir jākalpo cilvēkiem pēc iespējas precīzākai diagnostikai, labākajai ārstēšanai un aprūpei.

  • Aizņemtiem cilvēkiem

Klīnika ir īpaši noderīga biznesa cilvēkiem, kam laiks ir saplānots pa stundām un minūtēm, ja nepieciešams ātri un kvalitatīvi vienuviet pārbaudīt savu veselību. Iepriekš pierakstoties, ir iespējams konsultācijas, izmeklējumus un procedūras sakārtot tā, lai viss notiktu pēc iespējas īsākā laikā.

 

Capital Clinic Riga

Duntes ielā 15a

T: 66333333, 29334224

info@capitalclinicriga.lv

 

"Capital Clinic Riga" iespējams iegādāties arī "Veselības centrs 4" dāvanu kartes.

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!