Ārvalstu pacientu ērtībām

Veselības centrs 4 (VC4) piedāvā ārvalstu klientu apkalpošanas dienestu, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt nevainojamu, kvalificētu un ātru apkalpošanu VC4, tā filiālēs un grupas uzņēmumos.


Jums ir radušies jautājumi par ārstēšanos Veselības centrā 4? Sazinieties ar mums!

 1. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju mēs izstrādāsim ārstēšanās plānu, kurš sevī ietver: izmeklējumu un ārstēšanās nosacījumus, ārstēšanās iespējas un ilgums, aptuvenās izmaksas.
 2. Ja Jums interesē saņemt konsultāciju pie konkrēta speciālista, arī šajā gadījumā piedāvāsim Jums konkrētu pieņemšanas laiku.
 3. Ja Jums interesē saņemt konsultāciju pie konkrēta speciālista, arī šajā gadījumā piedāvāsim Jums konkrētu pieņemšanas laiku.
 4. Pēc tam, kad būsim saņēmuši no Jums rakstisku apstiprinājumu piedāvātajam ārstēšanās plānam, vienosimies par Jūsu vizīti Rīgā.
 5. Ja rodas situācija, kurā Baltijas Vēnu klīnikas speciālistu pakalpojumus nepieciešams nodrošināt ārpus darba laika, brīvdienās un svētku dienās, aprēķins tiek veiks sekojoši:

  - 50% piemaksa par speciālista konsultāciju;
  - 30% piemaksa par veikto manipulāciju.

  Brīvdienās un svētku dienās:
  - 50% piemaksa par speciālista konsultāciju;
  - 50% piemaksa par veikto manipulāciju.

Persona, aizpildot un nosūtot pieprasījumu mājas lapā un sniedzot savus personas datus, piekrīt, ka SIA "Veselības centrs 4" un ar to saistītās ārstniecības iestādes, ārsti vai ārstu prakses apstrādā iesniegto Personas medicīnisko informāciju, tajā skaitā, bet ne tikai, personas datus, ar mērķi izveidot Personai piemērotāko izmeklējumu vai manipulāciju plānu, vai sniegt ārstēšanās rekomendācijas. Personai ir tiesības pieprasīt, lai viņas personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši vai arī tie vairs nav nepieciešami datu apstrādes mērķa sasniegšanai.

Lai taupītu gan laiku, gan līdzekļus, mēs lūdzam mūsu pacientus uzrādīt nesen veikto izmeklējumu rezultātu medicīnisko dokumentāciju, piemēram, rentgena uzņēmumus, MRT, KT. Lūdzam pacientus, kuri regulāri lieto medikamentus, uzrādīt mūsu speciālistam to sastāvu vai lietojamo medikamentu sarakstu.

SVARĪGI ZINĀT – Ārvalstu pacientu apkalpošanas dienests ir klīnikas sastāvdaļa, tā nav komercstruktūra vai aģentūra. Dienests ir izveidots ar mērķi nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, kā arī, ar mērķi nodibināt veiksmīgu kontaktu starp ārvalstu pacientu un klīniku pārstāvošo ārstu vai speciālistu. Mēs vienmēr ar prieku palīdzēsim un centīsimies atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem maksimāli īsā laikā.

Ja Jums rodas jautājumi, ja nepieciešams padoms vai ieteikums, lūdzu, zvaniet vai sūtiet e-pastu, mēs centīsimies rast optimālāko risinājumu. Jūs, kā mūsu klīnikas pacients esat mūsu uzmanības un rūpju centrā!

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!