Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

Darbu klīnikā uzsākusi kardioloģe Svetlana Ratobiļska

Darbu klīnikā uzsākusi kardioloģe Svetlana Ratobiļska

12.01.2018

Ar prieku informējam, ka mūsu klīnikā darbu uzsākusi pieredzējusi ārste - kardioloģe Svetlana Ratobiļska. Ārste sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos, sirds ritma traucējumu gadījumos).

#

JAUNUMS! Estētiskā ginekoloģija

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā.
#

Darbu uzsāk podoloģe Ilona Grinfelde

Veic pēdu ārstniecisko aprūpi, varžacu likvidēšanu, ieaugušu nagu ārstēšanu, sēnīšu bojāto nagu, ādas sabiezējumu un ādas plaisu apstrādi, nagu modelēšanu ar ārstniecisko gēlu.

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Katru gadu visā pasaulē miljoniem pacientu nonāk slimnīcu uzņemšanas nodaļās ar sāpēm krūtīs. Apmēram pusei no tiem tiek diagnosticēts akūts koronārais sindroms(AKS), kas ir ļoti nopietna sabiedrības veselības problēma, kas saistīta ar lielu hospitalizācijas biežumu un mirstību. No visiem pacientiem ar AKS apmēram puse mirst, nesasniedzot slimnīcu. No pacientiem, kuri sasniedz slimnīcu, vēl 25% mirst pirmā gada laikā.