Diāna Strauberga

#

Sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, utrasonogrāfijas speciāliste. Praktizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 1991. gada.

  • 1990. gadā absolvējusi Rīgas Medicīnas institūtu
  • Internatūras laikā praktizējusies Rīgas Dzemdību namā,  Valsts onkoloģijas centrā, Rīgas 5.slimnīcā
  • Regulāri papildina zināšanas dažādos kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs (Starptautiskais ginekologu kongress Dānijā, starptautiskais ginekologu simpozijs Ungārijā, visi Latvijas ginekologu asociācijas rīkotie kongresi, 4 gadu apmācības psihodinamiskajā konsultēšanā un balinta grupās u.c.)
  • Darba pieredze: no 1991.gada līdz  šim laikam - Ogres rajona slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļas  ārsts-ordinators un dežūrginekologs. No šī gada sākuma strādā ambulatorajā pieņemšanā un USG. No 2011.gada strādā Veselības centrā 4. Kopējais darba gadu skaits ir 24 gadi, no tiem 23 aizvadīti akūtajā medicīnā.

Konsultācijas, ārstēšana, grūtnieču novērošana, ultrasonoskopiskā izmeklēšana. Izmantojot modernas tehnoloģijas, veic profilaktiskās ginekoloģiskās apskates, ginekoloģisku slimību diagnostiku un ārstēšanu, ieskaitot mazās ginekoloģiskās operācijas.

Ārstei ir liela pieredze tieši grūtnieču aprūpē, dzemdniecībā, grūtniecības neiznēsāšanas jautājumos, klimaktērisku traucējumu un disfunkcionālu traucējumu diagnostikā un ārstēšanā.

 

Ārste atgādina:

Kolēģiem: Ārsta veikums saglabājas tajā dzīvībā, ko viņam izdevies glābt, tajā dvēselē, kas saņēmusi spēku tieši tad, kad šī spēka bija pietrūcis. Lai atceramies, ka pasaule katram slimniekam ir tikai viena, un tikai viena viņam ir sirds un dvēsele.

Pacientiem: cik bieži gan ir tā- visa dzīve pēkšņi sametas cilpu cilpās un neko vairs nespēj atšķetināt, pagurst prāts, nolaižas rokas un garu sasien bezcerība. Bet vienmēr šajā tumsā kāds nāk pretī, izgaismodams taku un pasniegdams roku atbalstam, kamēr līganajā purvā kāja atrod cietāku cini atspērienam.

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!