#

Tija Vanaga

Psihoterapeite, konsultē attālināti www.doconline.lv

 • 1991.gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti
 • 1993.gadā - specializācija narkoloģijā
 • 2001.gadā - apmācība grupu analītiskajā psihoterapijā (Viļņas Universitāte)
 • 2002.gadā - apmācība psihodinamiskajā psihoterapijā (Rīgas Stradiņa Universitāte)
 • Kopš 2008.gada - lektore Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) programmā Māszinības, Garīgās veselības aprūpes māsa, studiju kurss "Psihoterapija psihiatrijā" un "Narkoloģija un pacientu aprūpe"
 • Kopš 1998.gada - darbs ārsta praksē psihoterapijā un narkoloģijā

Konsultē un veic psihoterapiju depresijas, trauksmes (uztraukuma), veģetatīvas distonijas, psihosomatisku traucējumu (fizisks diskomforts, t.sk. dažādi simptomi bez objektīvas atrades), izdegšanas sindroma, fobiju (uzmācīgas bailes) gadījumos, seksuālu traucējumu, attiecību sarežģījumu un daudzos citos gadījumos, kad nepieciešams psihoemocionāls atbalsts un/vai psihoterapeitiska ārstēšana.

Pieteikties konsultācijai
#

Laura Bubko

Psihoterapeite

Izglītība:

 • 2010.-2016. – RSU Medicīnas fakultāte – iegūts ārsta grāds;
 • 2016.-2020. –RSU Talākizglītības fakultāte Psihoterapeita specialitāte; iegūta Psihoterapeita kvalifikācija;

Darba pieredze:

 • 2016. – pašlaik - RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika, ārsts- psihoterapeits
 • 2019.-pašlaik – RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra – docētāja

Sniedz ārsta-psihoterapeita konsultācijas, kas ietver diagnostiku (psihodinamisko izvērtējumu) un ārstēšanu. Galvenā pielietotā metode ir individualā psihodinamiskā psihoterapija (ar kognitīvi biheiviorālās terapijas elementiem). Tāpat arī sniedz krīžu psihoterapiju zaudējuma gadījumos (attiecību šķiršana, tuvinieka zaudējums, darba zaudējums, aborts u.c.), adaptācijas grūtību jautājumos (darba, dzīves apstākļu maiņa, pensionēšanās, novecošanas u.c.), diagnosticētu slimību ar sliktu prognozi gadījumos (piemēram, autoīmūnas, onkoloģiskas slimības).

Pie speciālistes var griezties, ja ir ilgstošs emocionāls diskomforts, izmainīts garastāvoklis (apātija, depresija, u.c.), trauksmes traucējumi (panika, sociālā trauksme u.c.), adaptācijas traucējumi, smags stress, izdegšanas sindroms, miega traucējumi, ēšanas traucējumi,  seksuāli traucējumi, somatoformi traucējumi (somatoforma veģetatīva disfunkcija, somatoformas sāpes u.c.), pašvērtējuma traucējumi, personības izaugsmes grūtības, attiecību problēmas.

Konsultē latviešu un angļu valodās.

Pieteikties konsultācijai
#

Olga Zubova

Sertificēta ģimenes ārste, specializējas psihoterapijā

 • 2013. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti programmā "Medicīna" un ieguvusi ārsta grādu
 • 2017. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultāti programmā "Ģimenes medicīna" un ieguvusi ģimenes ārsta kvalifikāciju
 • no 2020. gada janvāra HEPI institūts Lietuvā, apgūst psihoterapijas specialitāti
 • Studiju gados padziļināti pētījusi metabolo sindromu un tā ietekmi uz pacientu dzīves kvalitāti un ādas problēmām
 • Regulāri papildina zināšanas dažādos kursos, semināros un konferencēs, lielāku uzmanību pievēršot slimību prevencijas iespējām mūsdienās
 • Darba pieredze: No 2013.gada līdz 2017. gadam ārsts - stažieris Neatliekamās Medicīnas Palīdzības dienestā. No 2014. gada līdz 2017. gadam ģimenes medicīnas rezidente Latvijas Universitātes Talakizglītības fakultātē

Ārste veic praktisku psihoterapeitisku darbu un palīdz klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, uzlabot kognitīvas un emocionālās prasmes,  atrast spēku un drosmi, lai tiktu galā ar dažādiem dzīves izaicinājumiem. 

Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos, sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, iesaka labākos veselības profilakses veidus. Vada profilaktisko veselības pārbaužu jeb check-up programmas.

Konsultē latviešu, krievu, angļu valodas. 

Ārste uzsver: vēl Sokrāts ir teicis, ka nevar ārstēt miesu, nedomājot par dvēseli, tāpēc uzskatu, ka būt veselam ir iespējams, tikai strādājot vairākos virzienos vienlaicīgi un rūpējoties gan par garīgo, gan par fizisko veselību.

Pieteikties konsultācijai

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!