#

Lauris Līcītis

Sertificēts klīniskais imunologs. Praktizējošs ārsts ar darba pieredzi kopš 1989. gada

 • 1989. gadā beidzis Rīgas Medicīnas institūtu kā vispārējās prakses ārsts (internists)
 • No 1989. līdz 1991.gadam turpinājis studijas klīniskaja ordinatūrā imunoloģijā, iegūstot specializāciju klīniskajā imunoloģijā
 • Turpinājis pilnveidot zināšanas Zviedrijā, Krievijā, Somijā un citur tieši klīniskajā imunoloģijā
 • Ir daudzu publikāciju līdzautors visos lielākajos Latvijas laikrakstos un žurnālos par tēmām, kas skar veselīgu uzturu, rūdīšanos, pārtikas un cita veida alerģijas, imūnās sistēmas stiprināšanu, vakcinācijas pozitīvo un negatīvos aspektus, naturālo preperātu kā alternatīvas izmantošanu vēža, vīrusa infekciju (herpes, hepatīta, papilomatozā vīrusa, citomegalovīrusa, gripas un citu vīrusu), dažādu alerģisku, dažu ginekoloģisku un ādas slimību ārstēšanā.
 • Zinātniskā darbība saistīta ar Laima slimības ārstēšanas iespējām, multiplo sklerozi, onkoloģisko slimību ārstēšanu, izmantojot imunomodulējošu terapiju
 • Klīniskās imunoloģijas federācijas biedrs (FOCIS)
 • Eiropas klīniskās mikrobioloģijas un infekciju slimību savienības biedrs (EKMID)
 • Darba pieredze: kopējā darba pieredze - 23 gadi, ir privātprakse imunoloģijā

Sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē slīmības, kas saistītas ar imūnsistēmas patoloģiju – dažāda veida alerģijas, onkoloģiskās slimības, hroniskus iekaisuma procesus, sistēmas slimības, reimatoloģiskas slimības, artrītus, vīrusu slimības (herpes vīrusa ārstēšana), laima – boreliozes slimību, kā arī dažāda veida autoimūnās slimības, kuru gadījumos organisma izmainītā imūnsistēma vēršas pati pret sevi, radot slimības izpausmes, kā arī ārstē citas slimības, kas saistītas ar imūnsistēmas disfunkciju. Veic nespecifisko desensibilizāciju (injekciju veidā).

Konsultē visu vecuma grupu klientus.

Imunologs Dr. Lauris Līcītis spēj rast arī atbildes uz jautājumu, kā pasargāt un saglabāt labu imunitāti pilnīgi veselam cilvēkam.

Ārsts atgādina: vislielākā māksla ir māksla piedot.

Pieteikties konsultācijai
#

Ieva Ozola

Sertificēta alergoloģe, dermatoveneroloģe

 • Ārste ar lielu pieredzi gan darbā ar pieaugušajiem, gan bērniem
 • Ir Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Dermatoloģijas (9.) nodaļas ārste
 • Ieguvusi ārsta - alergologa sertifikātu
 • Profesionāla ārste - kosmetoloģe


Veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, ja nepieciešams, ādas biopsiju. Ādas un nagu sēnīšu slimību diagnostiku un ārstēšanu, sniedz rekomendācijas par profilaksi, veic ādas virālu un bakteriālu slimību diagnostiku un ārstēšanu, alerģisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Veic ādas pigmentveidojumu, jaunveidojumu dermatoskopisku izmeklēšanu, kārpu, papillomu likvidēšanu, ādas labdabīgu veidojumu lāzerķirurģiju, botulīna, filleru injekcijas.

Pieteikties konsultācijai

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!