Vadība

"Capital Clinic Riga" ir "Veselības centrs 4" vadītāja Māra Rēvalda ieceres īstenojums par  augstiem medicīnas standartiem un šīs jomas labākās prakses un pieredzes paraugiem atbilstošu klīniku.

 

Māris Rēvalds, "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs

Izveidojis lielāko privāto ambulatorās medicīnas iestādi Latvijā, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus -  Veselības centru 4 ar daudzām tā filiālēm un struktūrvienībām.

Māris Rēvalds uzsver, ka medicīnas nozare mūsdienās attīstās ļoti strauji – gan medicīnas tehnoloģiju, gan metožu, gan pētījumu un atklājumu ziņā, gan veidā, kā medicīnas pakalpojumi tiek sniegti klientiem, tādēļ ne mirkli nedrīkst uzskatīt, ka ir sasniegta pilnība, ne mirkli nedrīkst apstāties attīstībā.

 

„Man ir pietiekami liela pieredze un zināšanas, darbojoties šajā nozarē. Es spēju pārredzēt „spēles laukumu”, saskatīt kopsakarības. Lai gan pēc izglītības esmu ārsts, šo gadu laikā man ir attīstījusies biznesa intuīcija, kas ļauj pieņemt pareizus lēmumus. Tomēr lēmums par to, ka ir jāatver jauna tipa privātā medicīnas iestāde, kas no esošajām atšķiras ar mūsdienu prasībām visatbilstošāko medicīnas tehnoloģiju un metožu pielietojumu, kā arī paaugstinātu servisa līmeni, tika pieņemts, vadoties ne tik daudz pēc intuīcijas, cik, ņemot vērā klientu pieaugošās vēlmes un vajadzības saņemt kvalitatīvu veselības aprūpi. Tas ir vēl viens pakāpiens uz augšu, jo VC4 paplašinās nepārtraukti, mēs katru gadu atveram kādu jaunu filiāli, mēs savā uzņēmumā investējam un turpināsim to darīt arī turpmāk, taču paturot prātā, ka mēs kā uzņēmēji – ārsti vairāk esam orientēti uz procesiem un lēmumiem, kuru atskaites punkts ir nevis ekonomiskais izdevīgums, bet gan devums nozares attīstībai un sabiedrībai.”

 

Evija Mirzojana, Capital Clinic Riga valdes priekšsēdētāja

"Veselības centrs 4" filiālēs un grupas uzņēmumos strādāju jau vairāk nekā 15 gadus, līdz ar to esmu ieguvusi neatsveramu pieredzi medicīnas iestāžu darba organizēšanā, pārzinu tā specifiku, kā arī man ir liela pieredze jaunāko medicīnas tehnoloģiju ieviešanā visā Latvijā.

 

Darbs Capital Clinic Riga man ir īpašs ar to, ka šeit mēs klientiem sniedzam ne tikai pašu labāko ārstēšanu un piedāvājam vismodernāko un informatīvāko diagnostiku, bet arī īpašu servisu. Mēs esam gājuši soli uz priekšu medicīnas pakalpojumu kvalitātes ziņā, tādējādi esam interesanti ne tikai Latvijas klientiem, bet arī ārvalstu pacientiem. Laikā, kopš klīnika darbojas, esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju, un tas ir labs stimuls tālākajam darbam. Veselība. Laiks. Kapitāls - tie ir  trīs vārdi, kas ietverti klīnikas sauklī, un tie lieliski raksturo vērtības, ko cienām un kuras ciena mūsu klienti."

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!