Vadība

"Capital Clinic Riga" ir "Veselības centrs 4" vadītāja Māra Rēvalda ieceres īstenojums par  augstiem medicīnas standartiem un šīs jomas labākās prakses un pieredzes paraugiem atbilstošu klīniku.

 

Māris Rēvalds, "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs

Izveidojis lielāko privāto ambulatorās medicīnas iestādi Latvijā, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus -  Veselības centru 4 ar daudzām tā filiālēm un struktūrvienībām.

Māris Rēvalds uzsver, ka medicīnas nozare mūsdienās attīstās ļoti strauji – gan medicīnas tehnoloģiju, gan metožu, gan pētījumu un atklājumu ziņā, gan veidā, kā medicīnas pakalpojumi tiek sniegti klientiem, tādēļ ne mirkli nedrīkst uzskatīt, ka ir sasniegta pilnība, ne mirkli nedrīkst apstāties attīstībā.

 

„Man ir pietiekami liela pieredze un zināšanas, darbojoties šajā nozarē. Es spēju pārredzēt „spēles laukumu”, saskatīt kopsakarības. Lai gan pēc izglītības esmu ārsts, šo gadu laikā man ir attīstījusies biznesa intuīcija, kas ļauj pieņemt pareizus lēmumus. Tomēr lēmums par to, ka ir jāatver jauna tipa privātā medicīnas iestāde, kas no esošajām atšķiras ar mūsdienu prasībām visatbilstošāko medicīnas tehnoloģiju un metožu pielietojumu, kā arī paaugstinātu servisa līmeni, tika pieņemts, vadoties ne tik daudz pēc intuīcijas, cik, ņemot vērā klientu pieaugošās vēlmes un vajadzības saņemt kvalitatīvu veselības aprūpi. Tas ir vēl viens pakāpiens uz augšu, jo VC4 paplašinās nepārtraukti, mēs katru gadu atveram kādu jaunu filiāli, mēs savā uzņēmumā investējam un turpināsim to darīt arī turpmāk, taču paturot prātā, ka mēs kā uzņēmēji – ārsti vairāk esam orientēti uz procesiem un lēmumiem, kuru atskaites punkts ir nevis ekonomiskais izdevīgums, bet gan devums nozares attīstībai un sabiedrībai.”

 

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!