Speciālistu konsultācijas

 

Internists/ģimenes ārsts

Plānveida un akūtās konsultācijas. Konsultācijas pirms vakcinācijas. "Check-up" - veselības aprūpe pēc  kompleksas, padziļinātas profilakses programmas, ņemot vērā pacienta vecuma, dzimuma un dzīvesveida īpatnības, kā arī dažāda veida  saslimšanas riskus.

 

Preventīvās medicīnas speciālists

Konsultācijas un dažādi ģenētiskie testi saslimšanas risku izvērtēšanai.

Kardiologs

 

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Funkcionālās diagnostikas izmeklējumi - EKG pieraksts un analīze, veloergometrija, slodzes tests.

Otolaringologs (ausu, kakala, deguna ārsts)

Konsultācijas, diagnostika, ārstēšana, manipulācijas ausu, kakala un deguna slimību gadījumos. Visbiežāk otolaringloga palīdzība nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos. Dzirdes traucējumu gadījumos.

 

Dermatologs/venerologs

Konsultācijas, diagnostika, izmeklējumi, manipulācijas, lāzerterapija (nevēlamu ādas veidojumu, virspusējo asinsvadu likvidācija, ādas atjaunošana u.c) dažādu ādas un seksuāli transmisīvo slimību gadījumos. Ādas, nagu, matu sēnīšu ekspress mikroskopiska izmeklēšana. Ādas biopsija - invazīva metode, kas ļauj precīzi noteikt diagnozi. Optiskā un digitālā dermaskopija, lai noteiktu dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlētos piemērotāko problēmas likvidēšanas veidu jebkuras ādas vai seksuāli transmisīvas slimības gadījumā.

 

Gastroenterologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu gremošanas orgānu (barības vada, kuņģa, zarnu trakta, aknu, žultspūsļa, aizkuņģa dziedzera) problēmu gadījumos.

  • Dr. Ilona Vilkoite >>
  • Dr. Irita Baibekova
  • Dr. Vita Skuja
  • Dr. Laura Veide, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā
  • Dr. Justīne Māliņa, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā

 

 

Endokrinologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana iekšējās sekrēcijas dziedzeru problēmu un slimību - 1. un 2. tipa cukura diabēta, vairogdziedzera problēmu, kalcija vielu maiņas traucējumu gadījumos, kā arī olnīcu policistozes, osteoporozes, aptaukošanās un citu endokrīno problēmu gadījumos. Konsultācijas sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

 

Funkcionālās medicīnas/sporta ārsts

Funkcionālā diagnostika un konsultācijas. EKG ar 12 novadījumiem, Holtera monitorēšana, slodzes tests, asinsspiediena monitorēšana, neinvazīva kardiālās sistēmas pārbaude.

 

Urologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana urīnizvadorgānu (nieru, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla) un vīriešu dzimumorgānu problēmu un slimību gadījumos.

 

Pneimonologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu plaušu un alerģisko slimību, tajā vidū pneimonijas, bronhiālās astmas, sarkoidozes u.c. gadījumos. Plaušu funkcijas pārbaude - spirogrāfija. Konsultācijas par smēķēšanas atmešanu, smēķētāja veselības pārbaudes.

 

Imunologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana ar imūnsistēmas pataloģiju saistītu slimību gadījumos (dažāda veida alerģijas, onkoloģiskās slimības, hroniski iekaisuma procesi, sistēmas slimības, reimatoloģiskas slimības, artrīti, vīrusu slimības (herpes vīrusa ārstēšana), laima – boreliozes slimība, kā arī dažāda veida autoimūnās slimības, kuru gadījumos organisma izmainītā imūnsistēma vēršas pati pret sevi, radot slimības izpausmes, kā arī citas slimības, kas saistītas ar imūnsistēmas disfunkciju). Imūnprofilakse un imūnterapija.
  •  Dr. Tatjana Ļiņova

 

Neirologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana centrālās, perifērās un autonomās nervu sistēmas slimību gadījumos. Visbiežāk neirologa palīdzība tiek meklēta ilgstošu un stipru galvas sāpju, muguras sāpju, galvas reiboņu un līdzsvara traucējumu gadījumos, ja ir bezsamaņas lēkmes ar vai bez krampjiem, jušanas traucējumi, tirpšana, muskuļu vājums, kustību traucējumi, nekontrolējamas kustības, atmiņas un runas traucējumi, miega traucējumi.

  •  

 

Neiroķirurgs

Sniedz konsultācijas galvas smadzeņu un mugurkaula traumu, mugurkaula disku trūču, smadzeņu asinsvadu jaunveidojumu, galvas un muguras smadzeņu audzēju, neiralģiju, u.c. slimību gadījumos.

Psihoterapeits

Konsultācijas un psihoterapija depresijas, trauksmes (uztraukuma), veģetatīvas distonijas, psihosomatisku traucējumu (fizisks diskomforts, t.sk. dažādi simptomi bez objektīvas atrades), izdegšanas sindroma, fobiju (uzmācīgas bailes) gadījumos, seksuālu traucējumu, attiecību sarežģījumu un daudzos citos gadījumos, kad nepieciešams psihoemocionāls atbalsts un/vai psihoterapeitiska ārstēšana.

Ginekologs

Apskates, konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana ginekoloģisko slimību gadījumos. Lāzerterapija dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanai, arī urīna nesaturēšanas novēršanai un maksts kanāla tonizēšanai un dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai. Grūtniecības uzraudzība. Konsultācijas par kontracepciju jebkurā vecumā. Menopauzes un neauglības problēmu risināšana. Konsultācijas pēcdzemdību periodā.

 

Vecmāte

Konsultācijas par grūtniecības norisi, fizioloģiju, dzemdību procesu, elpošanu tehniku, dzemdību pozām, pēcdzemdību periodu, jaundzimušā pareizu aprūpi, par krūts zīdīšanu, kā arī hendlingu - zīdaiņu pareizu turēšanu, celšanu, nešanu u.c.

Oftalmologs(acu ārsts)

Konsultācijas, redzes pārbaudes, diagnosticēšana. ārstēšana un novērošana akūtu un hronisku acu veselības un redzes problēmu gadījumos. Intraokulārā spiediena mērīšana un kontrole. Oftalmoloģijas kabineti aprīkoti ar augstākā līmeņa tehnoloģijām. Pirmajā konsultācijā ietverta abu acu autorefraktokeratometrija, tonometrija ar pahimetriju, subjektīvā refrakcija labākā koriģētā redzes asuma noteikšanai, biomikroskopija, krāsu redzes izvērtēšana, gonioskopija pēc nepieciešamības).

 

 

Fizioterapeits

 

 

 

Konsultācijas, fizisko un funkcionālo spēju novērtēšana un analīze, profilakses plāns, vingrošanas nodarbības, slinga terapija, masāžas pēc slimībām, ievainojumiem, traumām muskuļu un locītavu funkciju traucējumu novēršanai. Fizioterapija visbiežāk nepieciešama muguras un locītavu sāpju ārstēšanai, stājas un gaitas traucējumu novēršanai, nervu sistēmas slimību ārstēšanai, kustību atjaunošanai, kā arī ikdienas mazkustīguma vai kustību vienveidīguma un stresa radīto seku novēršanai.

 

Flebologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana kāju vēnu un artēriju pataloģijas gadījumos. Visbiežāk klienti meklē flebologa palīdzību dziļo vai virspusējo vēnu slimību - tromboflebīta vai dziļo vēnu trombozes gadījumos. Visbiežākās sūdzības ir diskomforta un smaguma sajūta kājās, sāpes, tūska, dedzināšanas sajūta apakšstilbos, nakts krampji ikru muskuļos.

 

 

Proktologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana un manipulācijas dažādu taisnās zarnas slimību gadījumos, visbiežāk tie ir hemoroīdi, polipi, anālās fisūras jeb plīsumi.  Visbiežākās sūdzības klientiem ir ilgstošas sāpes vēderā, vēdera izejas traucējumi, aizcietējumi vai caureja bez iemesla, asiņaini vai gļotaini izdalījumi no tūpļa, sāpes anālās atveres apvidū.
  • Dr. Sergejs Mihailovs

Radiologs/diagnosts

Ultrasonogrāfiskie (USG) izmeklējumi ir mūsdienu medicīnas neatņemama sastāvdaļa, un tie nepieciešami precīzas diagnozes noteikšanai daudzu slimību gadījumos gandrīz visām orgānu sistēmām un atsevišķiem orgāniem. USG izmeklējumus visbiežāk veic: vēdera orgāniem - aknām, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, aizkuņģa dziedzerim, nierēm un urīnceļiem, vairogdziederim, limfmezgliem, krūšu dziedzeriem, prostatai, locītavām, saistaudiem, muskuļiem. Tāpat USG izmeklējumi ir neaizstājami ginekoloģisko slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai grūtniecības uzraudzībai. Arī asinsvadu, artēriju, vēnu USG izmeklējumi ir neaizstājami precīzas diagnozes noteikšanai.

 

Hepatologs/infektologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana un profilakse akūtu un hronisku infekcijas un aknu slimību gadījumos. Visbiežākāk tie ir dažāda veida vīrusu hepatīti, taukainā hepatoze, aknu steatoze u.c.

Dietologs/uztura speciālists

Konsultācijas ar uzturu saistītos jautājumos visplašākajā nozīmē – par uztura izvēli veselam cilvēkam dažādos vecuma posmos, uzturu cilvēkiem ar palielinātu un pazeminātu svaru, kā arī par attiecīgās slimības ārstēšanai nepieciešamo diētu.

 

Podologs

Ārstnieciskā pēdu aprūpe, diagnostika (ādas un nagu stāvokļa novērtēšana), ārstēšana un aprūpe.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe nepieciešama, ja ir: ādas sabiezējumi, varžacis, kārpas, sēnīšu infekciju bojāti nagi, ieauguši nagi un sāpīgi nagu valnīši, deformēti nagi u.c.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe ir ļoti nepieciešama cukura diabēta pacientiem.

 

Tehniskais ortopēds

Veic skrējiena biomehānisko analīzi. Sniedz konsultācijas par traumatiska risku prevenciju.

Plastikas ķirurgs

 

Konsultācijas par plastiskās un rokas ķirurģijas iespējām, katram individuāli piemērotāko tās veidu un metodi.

  •  

Torakālais ķirurgs, bronhologs

 

Plaušu, barības vada, videnes orgānu, krūšu kurvja sienas slimību ātra, kvalitatīva diagnostika un moderna, augstiem Eiropas standartiem atbilstoša ārstēšana.

Ķirurgs/onkologs - mamologs

 
Konsultē un ārstē piena dziedzeru labdabīgu un ļaundabīgu slimību gadījumos. Konsultē krūts barošanas problēmu gadījumos. Veic krūts ķirurģiskas operācijas. Konsultē par ilgstošas venozās pieejas nodrošināsānas nepieciešamību (PORT sistēmu implantācija).
 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!