Speciālistu konsultācijas

 

Internists/ģimenes ārsts

Plānveida un akūtās konsultācijas. Konsultācijas pirms vakcinācijas. "Check-up" - veselības aprūpe pēc  kompleksas, padziļinātas profilakses programmas, ņemot vērā pacienta vecuma, dzimuma un dzīvesveida īpatnības, kā arī dažāda veida  saslimšanas riskus.

Kardiologs

 

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Funkcionālās diagnostikas izmeklējumi - EKG pieraksts un analīze, veloergometrija, slodzes tests.

Otolaringologs (ausu, kakala, deguna ārsts)

Konsultācijas, diagnostika, ārstēšana, manipulācijas ausu, kakala un deguna slimību gadījumos. Visbiežāk otolaringloga palīdzība nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos. Dzirdes traucējumu gadījumos.

 

Dermatologs/venerologs

Konsultācijas, diagnostika, izmeklējumi, manipulācijas, lāzerterapija (nevēlamu ādas veidojumu, virspusējo asinsvadu likvidācija, ādas atjaunošana u.c) dažādu ādas un seksuāli transmisīvo slimību gadījumos. Ādas, nagu, matu sēnīšu ekspress mikroskopiska izmeklēšana. Ādas biopsija - invazīva metode, kas ļauj precīzi noteikt diagnozi. Optiskā un digitālā dermaskopija, lai noteiktu dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlētos piemērotāko problēmas likvidēšanas veidu jebkuras ādas vai seksuāli transmisīvas slimības gadījumā.

Gastroenterologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu gremošanas orgānu (barības vada, kuņģa, zarnu trakta, aknu, žultspūsļa, aizkuņģa dziedzera) problēmu gadījumos.

 • Dr. Ilze Kikuste
 • Dr. Linda Anarkulova, ārsts, specializējas gastroenteroloģijā
 • Dr. Irita Baibekova, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā
 • Dr. Justīne Māliņa, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā

 

 

Endokrinologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana iekšējās sekrēcijas dziedzeru problēmu un slimību - 1. un 2. tipa cukura diabēta, vairogdziedzera problēmu, kalcija vielu maiņas traucējumu gadījumos, kā arī olnīcu policistozes, osteoporozes, aptaukošanās un citu endokrīno problēmu gadījumos. Konsultācijas sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

 • Dr. Gita Erta >>
 • Dr. Sabīne Upmale-Engela, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā

 

Funkcionālās medicīnas/sporta ārsts

Funkcionālā diagnostika un konsultācijas. EKG ar 12 novadījumiem, Holtera monitorēšana, slodzes tests, asinsspiediena monitorēšana, neinvazīva kardiālās sistēmas pārbaude.

 

Urologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana urīnizvadorgānu (nieru, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla) un vīriešu dzimumorgānu problēmu un slimību gadījumos.

 

Pneimonologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu plaušu un alerģisko slimību, tajā vidū pneimonijas, bronhiālās astmas, sarkoidozes u.c. gadījumos. Plaušu funkcijas pārbaude - spirogrāfija. Konsultācijas par smēķēšanas atmešanu, smēķētāja veselības pārbaudes.

 

   

Neiroķirurgs

Sniedz konsultācijas galvas smadzeņu un mugurkaula traumu, mugurkaula disku trūču, smadzeņu asinsvadu jaunveidojumu, galvas un muguras smadzeņu audzēju, neiralģiju, u.c. slimību gadījumos.

 • Dr. Rihards Ļuļēns

Psihoterapeits

Konsultācijas un psihoterapija depresijas, trauksmes (uztraukuma), veģetatīvas distonijas, psihosomatisku traucējumu (fizisks diskomforts, t.sk. dažādi simptomi bez objektīvas atrades), izdegšanas sindroma, fobiju (uzmācīgas bailes) gadījumos, seksuālu traucējumu, attiecību sarežģījumu un daudzos citos gadījumos, kad nepieciešams psihoemocionāls atbalsts un/vai psihoterapeitiska ārstēšana.

Ginekologs

Apskates, konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana ginekoloģisko slimību gadījumos. Lāzerterapija dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanai, arī urīna nesaturēšanas novēršanai un maksts kanāla tonizēšanai un dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai. Grūtniecības uzraudzība. Konsultācijas par kontracepciju jebkurā vecumā. Menopauzes un neauglības problēmu risināšana. Konsultācijas pēcdzemdību periodā.

 

 

 

Oftalmologs(acu ārsts)

Konsultācijas, redzes pārbaudes, diagnosticēšana. ārstēšana un novērošana akūtu un hronisku acu veselības un redzes problēmu gadījumos. Intraokulārā spiediena mērīšana un kontrole. Oftalmoloģijas kabineti aprīkoti ar augstākā līmeņa tehnoloģijām. Pirmajā konsultācijā ietverta abu acu autorefraktokeratometrija, tonometrija ar pahimetriju, subjektīvā refrakcija labākā koriģētā redzes asuma noteikšanai, biomikroskopija, krāsu redzes izvērtēšana, gonioskopija pēc nepieciešamības).

 • Dr. Ieva Trēziņa >>
 • Dr. Solveiga Zālīte (ex. Čivljaka)
 • Dr. Maira Pastare-Vēze
 • Anna Matjušenko (optometrists)

 

 

Fizioterapeits

 

 

 

Konsultācijas, fizisko un funkcionālo spēju novērtēšana un analīze, profilakses plāns, vingrošanas nodarbības, slinga terapija, masāžas pēc slimībām, ievainojumiem, traumām muskuļu un locītavu funkciju traucējumu novēršanai. Fizioterapija visbiežāk nepieciešama muguras un locītavu sāpju ārstēšanai, stājas un gaitas traucējumu novēršanai, nervu sistēmas slimību ārstēšanai, kustību atjaunošanai, kā arī ikdienas mazkustīguma vai kustību vienveidīguma un stresa radīto seku novēršanai.

 • Elza Gūtmane >>
 • Ilona Dorofejeva >>
 • Lizete Pitena
 • Santa Matroze
 • Dmitrijs Bindemanis
 • Edijs Krastiņš
 • Elīna Brūklene, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā
 • Karlīna Vorda, pašlaik atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā
 • Kristīne Ridere
 • Valts Karelis, fiziskās sagatavotības treneris, masieris

 

Flebologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana kāju vēnu un artēriju pataloģijas gadījumos. Visbiežāk klienti meklē flebologa palīdzību dziļo vai virspusējo vēnu slimību - tromboflebīta vai dziļo vēnu trombozes gadījumos. Visbiežākās sūdzības ir diskomforta un smaguma sajūta kājās, sāpes, tūska, dedzināšanas sajūta apakšstilbos, nakts krampji ikru muskuļos.

 

 

Proktologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana un manipulācijas dažādu taisnās zarnas slimību gadījumos, visbiežāk tie ir hemoroīdi, polipi, anālās fisūras jeb plīsumi.  Visbiežākās sūdzības klientiem ir ilgstošas sāpes vēderā, vēdera izejas traucējumi, aizcietējumi vai caureja bez iemesla, asiņaini vai gļotaini izdalījumi no tūpļa, sāpes anālās atveres apvidū.
 • Dr. Sergejs Mihailovs
 • Dr. Baiba Putniņa

Radiologs/diagnosts

Ultrasonogrāfiskie (USG) izmeklējumi ir mūsdienu medicīnas neatņemama sastāvdaļa, un tie nepieciešami precīzas diagnozes noteikšanai daudzu slimību gadījumos gandrīz visām orgānu sistēmām un atsevišķiem orgāniem. USG izmeklējumus visbiežāk veic: vēdera orgāniem - aknām, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, aizkuņģa dziedzerim, nierēm un urīnceļiem, vairogdziederim, limfmezgliem, krūšu dziedzeriem, prostatai, locītavām, saistaudiem, muskuļiem. Tāpat USG izmeklējumi ir neaizstājami ginekoloģisko slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai grūtniecības uzraudzībai. Arī asinsvadu, artēriju, vēnu USG izmeklējumi ir neaizstājami precīzas diagnozes noteikšanai.

 • Dr. Inese Laganovska >>
 • Dr. Ilze Cīrule-Liseka (pašlaik bērnu kopšanas atvaļinājumā)
 • Dr. Alīse Jekimova (pašlaik bērnu kopšanas atvaļinājumā)
 • Dr. Karīna Panova (pašlaik bērnu kopšanas atvaļinājumā)
 • Dr. Jekaterina Gagarina
 • Dr. Ilze Čerņavska

 

Hepatologs/infektologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana un profilakse akūtu un hronisku infekcijas un aknu slimību gadījumos. Visbiežākāk tie ir dažāda veida vīrusu hepatīti, taukainā hepatoze, aknu steatoze u.c.

Podologs

Ārstnieciskā pēdu aprūpe, diagnostika (ādas un nagu stāvokļa novērtēšana), ārstēšana un aprūpe.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe nepieciešama, ja ir: ādas sabiezējumi, varžacis, kārpas, sēnīšu infekciju bojāti nagi, ieauguši nagi un sāpīgi nagu valnīši, deformēti nagi u.c.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe ir ļoti nepieciešama cukura diabēta pacientiem.

 

Tehniskais ortopēds

Veic tikai skrējiena biomehānisko analīzi. 

 

 

Torakālais ķirurgs, bronhologs

 

Plaušu, barības vada, videnes orgānu, krūšu kurvja sienas slimību ātra, kvalitatīva diagnostika un moderna, augstiem Eiropas standartiem atbilstoša ārstēšana.

Ķirurgs/onkologs - mamologs

 
Konsultē un ārstē piena dziedzeru labdabīgu un ļaundabīgu slimību gadījumos. Konsultē krūts barošanas problēmu gadījumos. Veic krūts ķirurģiskas operācijas. Konsultē par ilgstošas venozās pieejas nodrošināsānas nepieciešamību (PORT sistēmu implantācija).
 • Dr. Pēteris Loža
 

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!