Fleboloģija, vēnu ārstēšana

#

 

Capitalal Clinic Riga pieredzējušie speciālisti, palīdzēs Jums atrisināt vēnu veselības problēmas, piedāvājot diagnostiku ar vismodernākajām medicīnas tehnoloģijām un nepieciešamības gadījumā norīkos operatīvu ārstēšanu, ko pilnā spektrā veic VC4 Baltijas vēnu klīnikā. 

Dažādu faktoru - gan iedzimtu, gan dzīves stila un darba režīma ietekmētu, mūsdienās lielai sabiedrības daļai problēmas un diskomfortu sagādā ekstremitāšu (pārsvarā kāju, bet arī roku) asinsvadu problēmas.

Labā ziņa ir tā, ka, medicīnas zinātnei un tehnoloģijām attīstoties, vēnu ārstēšana ir kļuvusi ērta un komfortabla bez ļoti invazīvām operācijām un nepieciešamības ilgstoši uzturēties stacionārā. Lai gan daudziem cilvēkiem redzamu vēnu veselības problēmu simptomu nav, var izrādīties, ka pastāv dziļo vēnu problēmas, tādēļ vēlams ik pa laikam vēnu veselību pārbaudīt arī tad, ja izteiktu sūdzību nav ( īpaši tiem, kuriem darbs saistīts ar ilgstošu sēdēšanu vai/un stāvēšanu).

Pateicoties jaunākās paaudzes USG iekārtas aprīkojumam, iespējams veikt ļoti precīzus vēnu un artēriju izmeklējumus objektīvu datu iegūšanai. Tiek pielietotas 2 veidu zondes - A/S 12 dziļo vēnu izmeklēšanai un A/S 18 - smalko vēnu izmeklēšanai un to fizioloģisko funkciju noteikšanai. Tā kā EPIQ 7 iekārta ir ļoti ērta lietošanai, tā būtiski atvieglo darbu speciālistiem, ļaujot daudz efektīvāk izmantot izmeklējumu veikšanas laiku.

Virspusējo vēnu un kapilāru likvidēšana (lāzerkoagulācija) ar “Fotona”(Nd:Yag) lāzeru tiek veikta virspusējo perifērisko vēnu un kapilāru likvidēšanai uz kājām. Lāzerenerģija caur ādu iedarbojojas uz asinsvadu (perifērisko vēnu vai venozo kapilāru) un absorbējas ar hemoglobīnu asinīs. Līdz ar to asinsvads saraujas un aizveras ciet (koagulējas).

Procedūru veic gan atsevišķi sīko zemādas – ādas vēnu likvidēšanai, gan kā papildu procedūru pēc kāju varikozo vēnu operācijas un putu skleroterapijas. Pirms šādas procedūras nepieciešams veikt kāju vēnu ultrasonodoplerogrāfiju (jeb Dupleks skenēšanu), lai noskaidrotu indikācijas lāzerkoagulācijai.

  • Lāzerkoagulācijas procedūra ilgst 15 – 30 minūtes atkarībā no perifērisko vēnu daudzuma un apjoma.
  • Procedūra nav sāpīga, dažreiz procedūras vietā uz ādas jūtama viegla duroša sajūta.
  • Speciāla atsāpināšana nav nepieciešama. Lai padarītu procedūru patīkamāku, tās laikā uz apstrādājamās ādas virsmas uzpūš atdzesētu gaisu.
  • Trīs dienas pēc procedūras veikšanas ir jāatturas no iešanas karstā vannā vai pirtī, kā arī nav ieteicama kāju pakļaušana lielai fiziskai slodzei.
  • Ja likvidējamo vēnu diametrs ir bijis paliels un to bijis daudz, tad ārsts var nozīmēt speciālu kompresijas zeķu nēsāšanu.
  • Sešas nedēļas pēc procedūras ir jāizvairās no ultravioletā starojuma vai ir jālieto aizsargkrēmi.

Sešas līdz astoņas nedēļas pēc procedūras ārsts veic kontroles apskati un nepieciešamības gadījumā atkārto procedūru, likvidējot tās vēnas, kuras pilnībā nav likvidējušās pirmās procedūras laikā. Atsevišķos gadījumos varētu būt nepieciešams atkārtot procedūru 6 mēnešus pēc pirmās procedūras.

 
Pakalpojums Cena EUR
Angioķirurga vai ķirurga - flebologa pirmreizēja konsultācija  60.00 €
Angioķirurga vai ķirurga - flebologa atkārtota konsultācija vienas saslimšanas epizodes ietvaros 50.00 €
Augsti kvalificēta angioķirurga vai flebologa konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu roku vēnām 75.00 €
Augsti kvalificēta angioķirurga vai flebologa konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju vēnām 75.00 €
Angioķirurga, flebologa vai ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu roku artērijām 65.00 €
Angioķirurga, flebologa vai ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju artērijām 67.00 €
Abu kāju vēnu dupleksskenēšana ar doplerspektra analīzi 60.00 €
Virspusējo kāju vēnu un kapilāru likvidēšana ar ND:Yag lāzeru (1 cm2) 15.00 €
Atkārtotā virspusējo kāju vēnu un kapilāru likvidēšanu ar ND:Yag lāzeru (1 cm2) - sešu mēnešu laikā pēc pamatprocedūras 9.00 €

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!