Estētiskā ginekoloģija

#

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga klientēm piedāvājam veikt ārstnieciskās un estētiskās ginekoloģijas procedūras.

 

LĀZERPROCEDŪRA FemiLift® ar pašas jaunākās paaudzes Alma lāzeriekārtu FemiLift® CO2 Smart.

FemiLift paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, anestēzijas, vecuma ierobežojuma un blaknēm veikt gan ārstnieciskās, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras:

 • Slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai;
 • Maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai;
 • Menopauzes simptomu novēršanai;
 • Maksts atjaunošanai pēcdzemdību periodā;
 • Maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai;
 • Dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai.

 

Procedūra ir:

 • Ātra - ilgst tikai 7 minūtes. Sieviete to var veikt jebkurā sev ērtā laikā, pēc tam dodoties savās ikdienas gaitās;
 • Bez sāpēm un bez anestēzijas - procedūras laikā sieviete nejūt sāpes, tikai lāzera radītu siltumu komforta līmenī, tādēļ nav nepieciešama atsāpināšana;
 • Bez blaknēm un bez atjaunošanās perioda - pēc procedūras nav nepieciešams atjaunošanās periods, kāds nepieciešams pēc operācijām, kā arī nav novērotas blaknes. Vienīgais ierobežojums - nedēļu jāatturas no dzimumdzīves un nebūtu vēlams aktīvi sportot vai celt smagus priekšmetus;
 • Bez vecuma ierobežojuma - lāzerocedūru var veikt jebkura vecuma sievietēm, ja ir atbilstošas indikācijas. Visbiežāk tās nepieciešamas sievietēm pēc dzemdībām maksts un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, sievietēm pre - un menopauzes laikā, vairāku šajā laikā raksturīgu simptomu novēršanai, kā arī visu vecumu sievietēm urīna nesaturēšanas ārstēšanai.

Vēlamā terapeitiskā un estētiskā efekta sasniegšanai nepieciešamas 3 procedūras ar 4 -5 nedēļu starplaiku. Lai veiktu lāzerprocedūru, nepieciešama ginekologa konsultācija kā arī atsevišķi izmeklējumi, ko pēc vajadzības nozīmē ārsts.

Pirms procedūru veikšanas nepieciešama vizīte pie ginekologa, analīzes un ultrasonogrāfijas izmeklējums.

! Katrai klientei tiek pielietots individuāls lāzera uzgalis, kas pēc pirmās procedūras tiek sterilizēts un iedots līdzi klientei. Tas jāņem līdzi uz nākamās procedūras reizi.

! Procedūras veic tikai apmācības kursu izgājuši speciālisti!

Uzzini vairāk 

SKAISTUMA INJEKCIJAS intīmajai zonai.

Capital Clinic Riga ārsti kā Latvijā pirmie šajā jomā sertificētie speciālisti piedāvā ginekoloģiskās injekcijas - hialuronskābes filleru intīmajā zonā.

 • Ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai - asimetrija, novecošanā, maza apjoma - hipotrofija, atrofija, zudis ādas tonuss, u.c.;
 • Diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - sausums, nieze, dedzināšana, sāpīga dzimumdzīve - dispareūnija, pēcdzemdību rētas starpenes rajonā pēc epiziotomijām, maksts gļotādas atrofija u.c.;
 • Dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai - injekcijas G punktā, maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai un sašaurināšanai gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā)
 • Kā blakusefekts - slodzes urīna nesaturēšanas samazināšanai

Lai veiktu injekcijas intīmajā zonā, ārsts izvēlas atbilstošu metodi attiecīgas problēmas risināšanai, anestēzijai izmantojot vai nu atsāpinošu ziedi vai injekciju. Pēc injekciju veikšanas atsāpinošu līdzekļu lietošana nav nepieciešama.

Rezultāts būs redzams uzreiz pēc procedūras, pilnīgs efekts gaidāms 7 - 10 dienu laikā. Iedarbība parasti saglabājas 9 - 12 mēnešus. Pēc tam efekta uzturēšanai vēlams procedūru atkārtot.

Pirms injekciju veikšanas nepieciešama ginekologa konsultācija, kurš veiks apskati, nozīmēs nepieciešamos izmeklējumus un pēc tam piemērotāko injekciju veidu un apjomu.

Jāņem vērā! Pēc procedūras 7 - 14 dienas nav ieteicama intensīva fiziskā slodze - skriešana, braukšana ar velosipēdu, jāšana ar zirgu). 3 dienas jāaturas no dzimumattiecībām.

 

iPRF PROCEDŪRA GINEKOLOĢIJĀ.

Capital Clinic Riga ārsti kā Latvijā pirmie šajā jomā sertificētie speciālisti piedāvā I-PRF asins plazmas injekcijas intīmajā zonā.

Šī progresīvā metode jau plaši tiek izmantota estētiskajā dermatoloģijā. Tagad to pielieto arī ginekoloģijā - maksts sausuma, novēršanai, pēcdzemdību diskomforta, plīsumu/ iegriezumu rētu, striju mazināšanai, hronisku vulvas slimību ārstēšanai, iedarbojoties tieši uz problēmzonu. Injekcijas pielieto arī kā papildu terapiju urīna nesaturēšanas ārstēšanai pēc lāzera procedūras.

* I-PRF ir no cilvēka paša asinīm iegūta struktūra - fibrīns, uz kura matricas koncentrējas tā sastāvā esošās šūnas - trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites). Tas audos piesaista augšanas faktorus, veicina to atjaunošanās procesu, stimulējot kalogēna sintēzi un audu apasiņošanu ilgtermiņā.

Procedūras laikā pēc veselības stāvokļa izvērtēšanas no vēnas tiek paņemtas asinis (aptuveni 15-30ml), tad ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās.

Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. Pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.

 

 

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!