Dietoloģija

 

Dietoloģija kā zinātne aptver ne tikai veselīgu uzturu kā svara regulēšanas paņēmienu, bet arī dziļi medicīniskus un zinātniskus cilvēka veselības aspektus.

Dietologs var palīdzēt plaša spektra veselības jautājumos: katras bioloģiskā vecuma fāzes fiziskās un emocionālās attīstības veicināšanā, slimību profilaksē un ārstēšanā, grūtniecības laikā (arī pirms un pēc tās), sportistiem (ikdienas vai pirms/pēc sacensību posmā), cilvēkiem ar hroniskām slimībām un daudzos citos gadījumos.

Capital Clinic Riga dietologi un ārsti - uztura speciālisti konsultē ar uzturu saistītos jautājumos – par uztura izvēli veselam cilvēkam dažādos vecuma posmos, uzturu cilvēkiem ar palielinātu un pazeminātu svaru, kā arī par attiecīgai slimībai nepieciešamo diētu.

Capital Clinic Riga piedāvā:

Papildu izmeklējumi, uz kuriem var nosūtīt dietologs:

Dažādi izmeklējumi, kas ļauj spriest par iekšējo sekrēcijas dziedzeru darbību (vairogdziedzera hormoni, dzimumhormoni), aknu, nieru darbību, iespējamiem uzturvielu deficītiem organismā (mazasinība, izsīkušas dzelzs rezerves, vitamīnu, minerālvielu deficīts), holesterīnu un tā dažādo frakciju līmeni, cukura līmeni, u.c. izmeklējumi.

Pirms izmeklējuma svarīgi ievērot:

1.      Neēst un nedzert 4 stundas pirms izmeklējuma.
2.      Izslēgt fiziskas aktivitātes 12 stundas pirms izmeklējuma.
3.      Nedrīkst urinēt 30 minūtes pirms izmeklējuma.
4.      Nelietot alkoholu 48 stundas pirms izmeklējuma.
5.      Nelietot urīndzenošos līdzekļus 7 dienas pirms izmeklējuma.
6.      Neveikt izmeklējumu menstruāciju laikā.

Dietologi cieši sadarbojas ar ģimenes ārstiem, endokrinologiem, ginekologiem, kardiologiem, sporta ārstiem, vēnu speciālistiem, proktologiem, urologiem, gastroenterologiem, dermatologiem, psihoterapeitiem un, protams, arī rehabilitologiem un skaistuma klīniku speciālistiem.

 
Pakalpojumu cenrādis:
 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!