Speciālistu konsultācijas

 

 

Pediatrs/ģimenes ārsts

Pediatrs un ģimenes ārsts ir speciālists, kurš ne tikai ārstē bērnus, kad tie saslimst, bet ir arī kā konsultants, kurš pastāsta jaunajiem vecākiem, kā pareizi ēdināt, turēt, celt un nesāt bērniņu, pasaka, kad ir un kad nav vērts uztraukties par vienu vai otru simptomu. Ja reizi mēnesī apmeklē pediatru, tad ārsts var izsekot līdzi bērniņa attīstībai, sniegt padomus, kā palīdzēt bērniņam norūdīties, ko lietot un ko noteikti nelietot uzturā, kādas fiziskās aktivitātes būtu vispiemērotākās un atbildēt uz daudziem citiem vecāku jautājumiem.

Pediatri:

Ģimenes ārsti:

Otolaringologs (ausu, kakla, deguna ārsts)

Ārsts, kurš palīdzēs un sniegs konsultācijas, diagnosticēs slimību un ārstēs, veiks manipulācijas ausu, kakala un deguna slimību gadījumos. Visbiežāk otolaringloga palīdzība bērniņiem nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos. Dzirdes traucējumu gadījumos.

Bērnu urologs

Ārsts, kurš palīdzēs gadījumos, kad bērniņam problēmas sagādā urīnizvadsistēmas veselība. Visbiežāk vecākus uztrauc nakts enurēze (periodiska, nekontrolēta urīna noplūde tikai miega laikā), dienas enurēze (nekontrolēta urīna noplūde nomoda laikā), urīnceļu infekcijas, iedzimtas urīnizvadsistēmas problēmas, sēklinieku un dzimumlocekļa priekšādiņas problēmas zēniem. Capital Clinic Riga pieejami ambulatori urodinamiskie izmeklējumi.

 

Bērnu dermatologs/alergologs

 

Dermatologs ir speciālists, kurš ārstē dažādas ādas slimības, konsultē vecākus par pareizu ādas kopšanu bērniem, par ādas aizsarglīdzekļu lietošanu. Visbiežākās bērnu ādas slimības ir dermatīti, alergodermatozes, dažādi ādas veidojumi. Mūsdienās bērni ļoti bieži slimo ar dažādām alerģiskām slimībām, kas atsaucas arī uz ādas veselību, tādēļ speciālists, kurš ir gan dermatologs, gan alergologs var palīdzēt šīs veselības problēmas risināt kompleksi.

Bērnu alergologs

Sniedz konsultācijas bērnu alergoloģijā un pediatrijā, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem akūtu un hronisku alerģisku un pediatrisku slimību gadījumos.

 

Imunologs

 

Speciālists, kurš diagnosticē un ārstē slimības, kas saistītas ar imūnsistēmas patoloģiju. Imunoloģija ir nozare, kas sasaista savā starpā slimību norisi un organisma spēju cīnīties ar tām, tieši vai pastarpināti cīņā iesaistot imūnos aizsardzības mehanismus. Imunologam visbiežāk lūdz palīdzību gadījumos, kad cilvēks saslimst, bet izveseļošanās ieilgt, kad pēc izslimotas akūtas slimības parādās kādas izteiktas sūdzības, ja pielietotā terapija nedod vēlamos rezultātus, ja ir tendence veidoties dažādiem ādas jaunveidojumiem, ja pēkšņi rodas alerģijas simptomi, alerģiskas reakcijas, ja ir jautājumi par vakcinēšanos.

Sporta ārsts/fizioterapeits

Speciālists, kurš sniedz konsultācijas bērniem, kuri aktīvi trenējas kādā sporta veidā vai vēlas uzsākt treniņus, kuriem ir fiziski aktīvas brīvā laika nodarbības ar palielinātu slodzi (slēpošana, snovbords. skeitošana, slidošana, peldēšana, riteņbraukšana u.c.). Sporta ārsts veic fiziskās sagatavotības novērtējumu, iesaka piemērotāko slodzi, ārstē traumu gadījumos (ja nepieciešams, sadarbībā ar citu specialitāšu ārstiem, piemēram, traumatologiem - ortopēdiem, ķirurģiem u.c.), konsultē par piemērotāko uzturu un citiem jautājumiem.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!