Izmeklējumi

Ultrasonogrāfija (USG)  

Plaša spektra ultrasonogrāfijas izmeklējumi jaundzimušajiem un bērniem (zīdaiņu gūžu ultrasonogrāfijas skrīnings; vēdera dobuma orgānu skrīninga ultrasonogrāfija jaundzimušajiem; iedzimtu nieru patoloģiju ultrasonogrāfija sākot ar jaundzimušo periodu; muskuloskeletālā ultrasonogrāfija - īpaši bērniem ar reimatoloģiskām slimībām; vairogdziedzera, testis (sēklinieku), perifēro limfmezglu un citu virspusēji novietoto orgānu ultrasonogrāfija). 

Ehokardiogrāfija

(no 6 gadu vecuma)

 

Mūsdienās ehokardiogrāfija ir vienīgā metode medicīnā, kas ļauj ieraudzīt sirds daļu anatomisko uzbūvi un darbību bez ķirurģiskas iejaukšanās un bez speciālo vielu ievadīšanas organismā. Šī metode ļauj bez jebkāda kaitējuma cilvēka veselībai izpētīt sirds muskuļa, vārstuļu un citu struktūru uzbūvi, noteikt defektu vai papildu veidojumu esamību sirdī, izvērtēt dažādu sirds daļu darbību, to izmērus, un, pamatojoties uz mērījumu datiem, ar speciālo formulu palīdzību aprēķināt visus svarīgākos sirds darbības parametrus.

Urodinamiskie izmeklējumi/urofloumetrija  

Urodinamiskie izmeklējumi (pildīšanas cistometrija, mikcijas cistometrija, uretras profilometrija kopā ar mikcijas cistometriju) ir izmeklējumi apakšējo urīnceļu - urīnpūšļa un urīnizvadkanāla - funkcijas izvērtēšanai, analizējot urīna plūsmas ātrumu un spiedienu urīnpūslī. 

Urofloumetrija ir izmeklējuma veids, kura laikā tiek analizēta urīna strūkla. Urofloumetrija ir vienīgais neinvazīvais urodinamiskais izmeklējums, tādēļ tā ir ieteicama visiem pacientiem ar traucētu urināciju.

     

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!