#

 

Patīkams jaunums nepatīkamas problēmas risināšanai 

 

Lai gan katrai sievietei, kurai dzīves kvalitāti bojā urīna nesaturēšana, šķiet, ka viņa ir viena no retajām, kuru tāda liksta piemeklējusi, patiesībā ar šo nepatīkamo kaiti sastopas samērā liela sabiedrības daļa - pētījumi liecina, ka vidēji 12% iedzīvotāju ir sūdzības par urīna nesarturēšanu.     

Tā kā šis temats joprojām tiek uzskatīts par tabu, speciālisti uzskata, ka urīna nesaturēšana skar vairāk cilvēku – apmēram 20%, turklāt šim skaitlim ir tendence pieaugt. Tas savukārt, ārstuprāt, skaidrojams ar mūsdienu cilvēku dzīvildzi un dzīves veidu, ikdienas stresu un citiem faktoriem.     Lai gan urīna nesaturēšanas iemesli ir vairāki (urīnpūšļa darbības traucējumi, pārciestas slimības, operācijas u.c.), sievietēm visbiežāk tas ir starpenes muskuļu vājums, kas, ja šo problēmu nerisina, ar pieaugošu vecumu tikai pastiprinās.

Atkarībā no tā, kādā mērā muskuļu spēks ir pavājinājies, iedala arī urīna nesaturēšanas pakāpes – viegla, vidēja un smaga.     Labā ziņa ir – ar urīna nesaturēšanu nav jāsamierinās, tā ir novēršama. "Konstatējot problēmu, vispirms ir jāveic izmeklēšana un jānosaka precīza diagnoze, lai izvēlētos optimālāko ārstēšanas veidu – atsevišķos gadījumos var palīdzēt medikamentoza ārstēšana, citos savukārt zāles nelīdzēs pilnīgi nemaz, toties labus rezultātus sniegs, piemēram, speciāli vingrinājumi vai citas metodes. Piedāvājumā ir pat botulīna toksīna injekciju metode, taču vissmagākajos gadījumos bez operatīvas iejaukšanās neiztikt", saka Capital Clinic Riga ginekoloģe, dzemdību speciāliste Ieva Daize.     

Tieši ginekologiem sievietes visbiežāk uztic savas raizes par urīna nesaturēšanu, tādēļ Ieva Daize ar gandarījumu stāsta par metodi, kas tagad pieejama arī Latvijā un būs patīkams jaunums daudzām sievietēm – urīna nesaturēšanas ārstēšana ar lāzeru. Metodes radītājs, medicīnas lāzertehnoloģiju ražotājs - uzņēmums Fotona piedāvā "Inconti Lase" - revolucionāru metodi urīna nesaturēšanas novēršanai. Tā ir neinvazīva vieglas un vidējas pakāpes slodzes un jaukta tipa urīna nesaturēšanas terapija.     

Terapijas laikā ar lāzeru Er: YAG tiek veiktas manipulācijas, samazinot un padarot stingrākus maksts gļotādas audus un ar kolagēnu bagāto iegurņa iekšējo fasciju, tādējādi radot lielāku atbalstu urīnpūslim. Klīniskie pētījumi liecina, ka tā ir efektīva, viegli veicama, droša un komfortabla procedūra.    

 

Unikalitāte un priekšrocības slēpjas vairākos faktoros:

  • terapija notiek bez griezuma un bez sāpēm, bez ablācijas jeb audu noņemšanas, bez grieziena, asiņošanas vai šuvēm;
  • notiek ļoti ātra atveseļošanās – nav jālieto pretsāpju līdzekļi, antibiotikas;
  • nodrošināts ātrs rezultāts - parasti nepieciešamas tikai 2 sesijas, lai novērstu vieglu vai pat vidēji smagu urīna nesaturēšanu;
  • process ir vienkāršs – pirms manipulācijas jāveic tikai daži izmeklējumi - asins analīze (lai noteiktu cukura līmeni asinīs, vai nav seksuāli transmisīvu slimību,B vai C hepatīts), uztriepe u.c. Nav nepieciešama īpaša pēcoperācijas piesardzības ievērošana - klienti uzreiz var atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm", metodes plusus uzskaita ginekoloģe Ieva Daize, aicinot ikvienu sievieti, kuru skārusi šī delikātā problēma, negaidīt, bet droši izmantot jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas.

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!