Fizioterapeite Kristīne Briede: Dzīves pamatā ir kustības!

#

Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļas vadītāja, sertificēta fizioterapeite Kristīne Briede žurnālam Ārsts.lv (2018.gada jūnija izdevums) sniedza interviju par Capital Clinic Riga jauno Rehabilitācijas nodaļu, raksturojot to kā "mūsdienīga koncepta nodaļu, kurā tiek piedāvāts plašs rehabilitācijas, fizioterapijas un fitnesa pakalpojumu klāsts".

Steidzīgajā dzīves ritmā cilvēkiem nereti pietrūkst laika parūpēties par savu veselību un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas var būt iemesls sliktai pašsajūtai un dažādu slimību sākumam. Laikus un profilaktiski parūpējoties par savu veselību, ir iespējams mazināt traumu un saslimšanu risku. Tieši tāpēc Capital Clinic Riga, rūpējoties par savu klientu pašsajūtu, ir atvērusi jaunu, mūsdienīga koncepta rehabilitācijas nodaļu, papildinot to ar augsti kvalificētiem speciālistiem. 

Capital Clinic Riga speciālistu darbs ir vērsts uz individuālu pieeju katram klientam, lai nodrošinātu augstas kvalitātes rehabilitācijas pakalpojumus un ārstēšanas procesā pēc iespējas efektīvāku mērķu sasniegšanu. Speciālistu konsultāciju laikā, balstoties uz klienta vajadzībām, tiek izstrādāts individuāls ārstēšanās plāns, izmantojot nodaļā pieejamo slinga terapiju (Red Cord sistēma), ārstnieciskās, sporta un relaksējošās masāžas, osteopātiju medicīnisko teipošanu, fizikālo terapiju un āstniecisko vingrošanu. 

Nodaļa piedāvā arī fitnesa un ārstnieciskas vingrošanas iespējas dažādām klientu vajadzībām:

  • Ārstnieciskā vingrošana "Vesela mugura" jeb vidējas intensitātes vingrojumu komplekss, kurā iekļauti vingrojumi muguras un rumpja korsetes stiprināšanai, ar mērķi samazināt muguras sāpes vai uzlabot stabilitāti šajā zonā, kas mazina risku iegūt muguras sāpes.
  • Pilates jeb īpaši izstrādāta vingrojumu programma, kurā apvienoti unikāli jogas, stiepšanās un spēka vingrinājumu elementi, kas ātrāk par citiem fitnesa veidiem palīdz iegūt un nostiprināt ideālu figūru.
  • Funkcionālie treniņi jeb maināmas intensitātes dinamiski treniņi, kuros tiek attīstīts spēks, līdzsvars, izturība, dziļā muskulatūra, veiklība, kā arī tiek stiprināta kardiovaskulārā sistēma. 
  • Cīņas aerobika jeb augstas intensitātes slodzes nodarbības, kuru galvenais mērķis ir uzlabot un nostiprināt sirds un asinsvadu sistēmas funkcionālo stāvokli, kā arī muskuļu spēka izturību. 
  • Stong core jeb nodarbības, kurās galvenais uzsvars tiek likts uz ķermeņa korsetes stiprināšanu - vēdera, muguras, sānu un dziļās muskulatūras stiprināšanu. 
  • Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm jeb specifiskas vingrošanas nodarbības sievietēm grūtniecības laikā (sākot ar 12.nedēļu), kas kalpo kā nelielas slodzes relaksējoša sagatavošanās dzemdībām, nostiprinot tos muskuļus, kuri iesaistīti dzemdību norisē.

Pareizas, profilaktiskas un ilglaicīgas kustības ir labājas un veselīgākas dzīves pamatā!

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!