Vispārējās veselības pārbaudes (check-up) programmas

08.04.2014
#

Augstu vērtējot aizņemto un atbildīgo cilvēku laiku, piedāvājam vispārējās veselības pārbaudes jeb check- up programmas.

Tās paredz izvērtēt visu svarīgāko organisma sistēmu veselības stāvokli maksimāli īsā laikā bez uzturēšanās stacionārā. Check – up programmas ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk  tos novērst.

Piedāvājam 5 pakāpju vispārējas veselības pārbaudes programmas  - “Standarts”, “Bronza”, “Sudrabs”, “Zelts” un “Platīns”, no kurām klients var izvēlēties  savām vēlmēm atbilstošāko. Tāpat piedāvājam kardiometabolo slimību skrīningu un fiziskās sagatavotības novērtējumu.

Iepazīstieties ar visām

check - up programmām >>

 


Vispārēja veselības pārbaudes programma piemērota cilvēkiem, kuri vēlas veikt sava pašreizējā veselības stāvokļa vispārēju izvērtēšanu (sievietēm līdz 40 gadu vecumam, sievietēm pēc 40 gadu vecuma, vīriešiem līdz 40 gadu vecumam, vīriešiem pēc 40 gadu vecuma).

Programma tiek īstenota, vadoties pēc speciāli izveidota veselības pārbaužu protokola.

Klientam ar parakstu jāapstiprina, ka:

I. Esmu informēts, ka profilaktiskās veselības pārbaudes programmas būtība ir:

  • veselības stāvokļa un organisma sistēmu funkcijas regulāra novērtēšanas un agrīna veselības traucējumu konstatēšanas iespēja;
  • savlaicīga hronisku slimību diagnostikas iespēja;
  • esošo hronisko slimību dinamiska novērošanas un kontroles iespēja.

II. Piedalīšanās profilaktiskajā veselības pārbaudes programmā nepasargā mani no slimības, taču dod iespēju to savlaicīgi atklāt un uzsākt nepieciešamo izmeklēšanu un ārstēšanu, rehabilitāciju un turpmākos profilaktiskos pasākumus.

III. Apzinos, ka es pats esmu atbildīgs par ārsta norādījumu un ieteikumu izpildīšanu un doto rekomendāciju ievērošanu, kā arī apzinos, ka kādu norādījumu nepildīšana vai daļēja pildīšana var nodarīt kaitējumu manai veselībai un ietekmēt kādas slimības attīstību.

IV. Profilaktiskās veselības pārbaudes programmas slēdziens satur informāciju par veselības stāvokli uz profilaktiskās programmas laika periodu.

V. Esmu informēts, ka pēc pirmās vizītes pie ģimenes ārsta un pēc visu papildizmeklējumu, konsultāciju un analīžu veikšanas, man ir jāierodas uz šis programmas noslēdzošo vizīti.

VI. Par savu veselību sniegtā informācija atbilst patiesībai, to apliecinu ar savu parakstu.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!