Urīna nesaturēšanas ārstēšana un maksts kanāla tvirtuma atjaunošana ar lāzeru

09.04.2014
#

Piedāvājam vairākas unikālas metodes sieviešu dzīves kvalitātei ļoti nozīmīgu problēmu risināšanai- urīna nesaturēšanas un maksts kanāla atslābuma sindroma ārstēšanai ar lāzeru.

 

Iegādājoties lāzera sistēmu Dynamis SP, kas ir pasaulē augstu novērtētā medicīnas lāzertehnoloģiju ražotāja – uzņēmuma FOTONA – jaunākais sasniegums, Capital Clinic Riga piedāvā vairākas metodes sieviešu dzīves kvalitātei ļoti nozīmīgu problēmu risināšanai- urīna nesaturēšanas ārstēšanai un maksts kanāla atslābuma sindroma pēc dzemdībām (vai citu iemeslu dēļ) ārstēšanai ar lāzeru.

Tās ir revolucionāras metodes ar daudzām priekšrocībām – neinvazīvas, ar ātru rezultātu (nepieciešamas tikai 2 – 3 procedūras), ar vienkāršu procesu un ātru atveseļošanos – uzreiz pēc procedūras var atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm. 

 •  INCONTIlase - inovatīva urīna nesaturēšanas ārstēšanas metode 
 • INTIMAlase maksts kanāla tvirtuma atjaunošanas metode 

 

INCONTIlase ir revolucionāra metode urīna nesaturēšanas novēršanai - neinvazīva vieglas un vidējas pakāpes slodzes urīna nesaturēšanas terapija. 

INTIMAlase ir unikāla, patentējama lāzera terapijas metode  neinvazīvai maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai.

Klīniskie pētījumi liecina, ka tās ir efektīvas, viegli veicamas, drošas un komfortablas procedūras.

Terapijas laikā ar lāzeri Er: YAG tiek veiktas manipulācijas, samazinot un padarot stingrākus maksts gļotādas audus un ar kolagēnu bagāto iegurņa iekšējo fasciju, tādējādi radot lielāku atbalstu urīnpūslim un tonizējot maksts kanālu.

 

 

Indikācijas: viegla un vidēja slodzes, kā arī jaukta tipa urīna nesaturēšana, kā arī maksts kanāla atslābuma sindroms.

Kā tas darbojas?

Fotona 2940 nm Er: YAG ir neablatīvs lāzers ar patentētu "Smooth-mode" tehnoloģiju, kas termiski ietekmē maksts audus, stimulējot kolagēna remodelāciju (pārveidošanos) un jaunu kolagēna šķiedru sintēzi maksts priekštelpas gļotādā un urīnizvadkanāla atveres reģionā, kā arī rajonā gar maksts priekšējo sienu.

Kolagēna neoģenēzes gala rezultāts ir maksts gļotādas audu un ar kolagēnu bagātās iegurņa iekšējās fascijas audu samazināšanās un stiprināšanās, kas sniedz lielāku atbalstu urīnpūslim un normālas saturēšanas (kontinences) funkciju, kā arī atjauno maksts kanāla tvirtumu.

 

Metodes unikālās priekšrocības:

 • bez griezuma un bez sāpēm  - bez ablācijas jeb audu noņemšanas, bez grieziena, asiņošanas vai šuvēm;
 • ļoti ātra atveseļošanās – nav jālieto pretsāpju līdzekļi, antibiotikas;
 • ātrs rezultāts - parasti nepieciešamas tikai 2 sesijas, lai novērstu vieglu vai vidēji smagu slodzes urīna nesaturēšanu un atjaunotu maksts kanāla tvirtumu;
 • vienkāršs processpirms manipulācijas jāveic tikai daži izmeklējumi - asins analīze (lai noteiktu cukura līmeni asinīs, vai nav seksuāli transmisīvu slimību, B vai C hepatīts), urīna analīze, onkocitoloģija, mikrobioloģiskā uztriepe, būs nepieciešama arī mazā iegurņa ultrasonogrāfija, taču nav nepieciešama speciāla pirmsoperācijas sagatavošanās vai pēcoperācijas piesardzības ievērošana; klienti uzreiz var  atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm.

Pētījumi rāda, ka:

 • šīs lāzera terapijas metodes ir efektīvas, drošas un komfortablas ārstēšanas metodes urīna nesaturēšanas simptomu mazināšanai un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai;
 • gandrīz 70% klientu 120 dienu laikā pēc veiktās terapijas nav novērojama urīna nesaturēšana; 95% klienšu atzina, ka pēc lāzerterapijas maksts stingrība viņām ir ļoti vai vidēji uzlabojusies;
 • 94% klientu pēc 120 dienām pēc  veiktās terapijas apstiprina, ka ir notikusi uzlabošanās;
 • vidējais maksts kanāla samazinājums pēc šīs lāzera terapijas ir 17%;
 • pacientu apmierinātības līmenis ir ļoti augsts (97%);
 • Uzlabošanās vērojama visos mērītajos parametros;
 • Nevienā no pētījumiem nav novērotas terapijas blaknes.

Lai gan urīna nesaturēšanas iemesli ir vairāki (urīnpūšļa darbības traucējumi, pārciestas slimības, operācijas u.c.), sievietēm visbiežāk tas ir starpenes muskuļu vājums, kas, ja šo problēmu nerisina, ar pieaugošu vecumu tikai pastiprinās.

Atkarībā no tā, kādā mērā muskuļu spēks ir pavājinājies, iedala arī urīna nesaturēšanas pakāpes – viegla, vidēja un smaga. Tāpat ir ar maksts kanāla atslābuma sindromu. Labā ziņa ir – ar urīna nesaturēšanu un maksts kanāla atslābumu nav jāsamierinās, šīs problēmas bieži ir novēršamas. "Konstatējot problēmu, vispirms ir jāveic izmeklēšana un jānosaka precīza diagnoze, lai izvēlētos optimālāko ārstēšanas veidu – atsevišķos gadījumos var palīdzēt medikamentoza ārstēšana, citos savukārt zāles nelīdzēs pilnīgi nemaz, toties labus rezultātus sniegs, piemēram, speciāli vingrinājumi vai citas metodes. Piedāvājumā ir pat botulīna toksīna injekciju metode, taču vissmagākajos gadījumos bez operatīvas iejaukšanās neiztikt", saga ginekoloģe Ieva Daize.  Tieši ginekologiem sievietes visbiežāk uztic savas raizes par urīna nesaturēšanu un citiem intīmajiem jautājumiem.

 

Atsauksmes

 • Es esmu divu bērniņu mamma. Pēc otrā bērna piedzimšanas man pie fiziskām slodzēm parādījās urīna nesaturēšana, un tas nebija patīkami. Uzzināju, ka Latvijā parādījusies iespēja veikt procedūru Inconti Lase, kas šo problēmu atrisina bez ķirurģiskas iejaukšanās, un sapratu, ka gribu to izmēģināt. Procedūra ilga apmēram 15 minūtes. Tās laikā neizjutu nekādas sāpes vai diskomfortu. Jau pēc pirmās procedūras jutu kolosālu rezultātu. Pēc ārsta ieteikuma procedūru atkārtoju pēc 21 dienas rezultāta nostiprināšanai. Varu teikt tikai to labāko. Esmu ļoti apmierināta ar Inconti Lase procedūras rezultātu. Jūtos lieliski! Šo procedūru iesaku visām sievietēm, kas ir saskārušās ar vismazāko urīna nesaturēšanas problēmu. ( Santa, 32 gadi)
 • Man  patiesi ir liels, liels gandarījums un prieks, ka Capital Clinic Riga ir iegādājusies lāzeru FOTONA, ar kuru iespējams palīdzēt neskaitāmi daudzām sievietēm, kuru dzīves kvalitāti bojā nepatīkamā urīna nesaturēšana. Lai gan katrai sievietei, kuru piemeklējusi šī kaite, šķiet, ka viņa ir viena no retajām, kuru tāda liksta piemeklējusi, patiesībā ar šo nepatīkamo kaiti sastopas samērā liela sabiedrības daļa - pētījumi liecina, ka vidēji 12% iedzīvotāju ir sūdzības par urīna nesarturēšanu.Tā kā urīna nesaturēšana joprojām tiek uzskatīts par tabu, speciālisti uzskata, ka urīna nesaturēšana skar vairāk cilvēku – apmēram 20%, turklāt šim skaitlim ir tendence pieaugt. Tas savukārt, ārstuprāt, skaidrojams ar mūsdienu cilvēku dzīvildzi un dzīves veidu, ikdienas stresu un citiem faktoriem. Veicot lāzera manipulāciju tikai vienu reizi, sievietēm ar vieglu un vidēju urīna nesaturēšanas pakāpi rezultāti ir pārsteidzoši labi, atsauksmes ir fantastiskas. Capital Clinic Riga ginekoloģe, dzemdību speciāliste Ieva Daize
 • Sākumā es neticēju, ka šāda vienkārša ārstniecības metode var būt tik efektīva, ārstējot urīna nesaturēšanu. Bet, kad mana pirmā paciente, kuru es pirms gada ārstēju no vidēji smagas inkontinences, paziņoja, ka ir atbrīvojusies no tās jau no procedūras veikšanas dienas, es sāku mainīt savas domas. Šodien, ārstējot savus pacientus, varu teikt, ka rezultāti, kurus esam sasnieguši ar šo jauno tehnoloģiju, ir pārsnieguši manis cerēto. Un pēc viena gada mana pirmā paciente vēl joprojām ir brīva no nepatīkamās urīna nesaturēšanas un ļoti priecīga par pārmaiņām, ko IncontiLase lāzera terapija ienesusi viņas dzīvē. Ivans Fistoničs, ginekologs no Fistoniča ginekoloģijas klīnikas Zagrebā

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!