Unikālā GE ViewPoint ™ 6 darba stacija USG izmeklējumu kvalitātes uzlabošanai

07.01.2019
#

Lai ievērojami palīdzētu uzlabot ārsta darba efektivitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti, Capital Clinic Riga speciālisti sākuši lietot unikālo GE ViewPoint ™ 6 darba staciju, kas piedāvā unikālu ultrasonogrāfijas (USG) attēlu pārvaldības un pārskatu risinājumu.

 

Staciju ārsti izmanto vispārējā attēlveidošanā dzemdniecībā, ginekoloģijā, kardioloģijā un asinsrites sistēmas USG izmeklējumiem. ViewPoint 6 darba stacija sniedz izteikti visaptverošu un pilnīgu informāciju par pacientu. Ārsta darbs ir pilnībā digitalizēts, jo pacienta dati tiek nosūtīti elektroniski tieši uz un no ultrasonogrāfijas iekārtas.

GE ViewPoint 6 piedāvā īpašu ultrasonogrāfijas attēlu pārlūkprogrammu, kas vienā darba stacijā var apvienot saņemtos attēlus kā no vienas, tā vairākām sistēmām. Šī visaptverošā digitālā atmiņa sniedz iespēju speciālistam vienlaicīgi apskatīt vienu vai vairākus attēlus un novietot blakus speciālista ziņojumam.

Šīs sistēmas funkcionalitāte atspoguļojas arī 3/4 dimensionālā (D) formātā, kas sniedz iespēju speciālistam izveidot izcilus 4D USG attēlus, pievienot nepieciešamos mērījumus un izmeklējuma aprakstus. Šī funkcija ir sevišķi nozīmīga augsta riska grūtniecības gadījumā, sniedzot iespēju iegūt precīzus augļa mērījumus un tos dokumentēt.

 

Priekšrocības:

• iespēja automātiski pārlūkot izmeklējuma ierakstus;

• iespēja brīvi pārkārtot attēlus;

• iespēja palieliniet attēlu spilgtumu un kontrastu;

• iespēja analizēt komentēt attēlus;

• iespēja pārrēķināt kalibrētos attēlus;

• iespēja salīdzināt attēlus ar iepriekšējiem izmeklējumiem.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!