Piedāvājam vēža ģenētiskās predispozīcijas testus

18.05.2015
#

Esam noslēguši sadarbības līgumu ar Igaunijas ģenētisko testu kompāniju „Asper Biotech” par sadarbību vēža ģenētisko predispozīcijas testu veikšanā, kā arī ģenētiskos testus dažādu slimību predispozīcijas noteikšanai.

Piedāvātie testi tiks iekļauti onkoloģisko slimību skrīninga programmās. Ģenētisko testu kompānija „Asper Biotech” darbojas kopš 1999. gada un pašlaik to dēvē par Igaunijas biocentru. Tajā tiek veiktas dažādas ģenētiskas analīzes, norit aktīvs pētniecības darbs. Kompānijā "Asper Biotech" analīzes nonāk gan no Igaunijas klientiem,  gan arī no daudzām citām valstīm.

Sadarbībā ar „Asper Biotech” mūsu klīnika piedāvā divus vēža ģenētiskās predispozīcijas testu paneli:

  • Vēža ģenētiskās predispozīcijas panelis (92 gēni)

Testi piemēroti gan pavisam veseliem cilvēkiem, gan arī tādiem cilvēkiem, kuriem ģimenes vai tuvāko radu vidū kādreiz ir konstatēts audzējs.  Testu paneļi ietver   92 dažādas gēnu mutāciju pārbaudes, tostarp  izplatītiem audzējiem, piemēram, krūts dziedzera vēzis, kolorektālais vēzis,  kā arī reti sastopamiem audzējiem. 

Klientam nepieciešams nodot 4 ml venozo asiņu, pēc tam šis asins paraugs tiek nogādāts „Asper Biotech” laboratorijā Tartu, kur tiek veiktas analīzes.

 

Pēc 12 nedēļām uz Capital Clinic Riga tiek nosūtīta atbilde par asins paraugā atrastajām mutācijām. Aprakstā ir gan ģenētiskais skaidrojums, gan arī medicīniskais skaidrojums un ieteicamie profilakses pasākumi, ar kuriem noslēguma vizītē klientu iepazīstina mūsu klīnikas ārsti.

Aicinām izmantot iespēju un noteikt savu patieso veselības stāvokli!

 

Uzzini vairāk:

Pakalpojums Cena EUR
Vēža ģenētiskās predispozīcijas panelis (93 gēni) 1750.00 €

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!