Aicinām darbā apkopēju / sanitāri!

03.06.2019

"Capital Clinic Riga" aicina darbā apkopēju / sanitāri pilnas slodzes darbam.

Darba pienākumi:

  • Ārstniecības iestādes telpu uzkopšana saskaņā ar higiēnas un pretepidēmisko plānu, sanitārajām normām;
  • Putekļu slaucīšana katru darba dienu;
  • Grīdas slaucīšana katru darba dienu;
  • Mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu;
  • Atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu;
  • Vispārējas tīrības un kārtības nodrošināšana uzņēmuma darba telpās;
  • Pasūtījumu sagatavošana un nodošana atbildīgajam darbiniekam.

Prasības kandidātiem:

  • Iepriekšēja pieredze uzkopšanas darbā;
  • Rūpīga pieeja darba pienākumiem;
  • Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu;
  • Darba izpilde, pamatojoties uz higiēnas un pretepidēmisko plānu, sanitārajām normām.

Mēs piedāvājam:

  • Pielāgojamu darba laiku (agri rīti vai vakari ārpus oficiālā filiāles darba laika);
  • Darbu atpazīstamā un stabilā uzņēmumā;
  • Iekšējo motivācijas programmu atbilstoši paveiktajam darbam;
  • Drošu, komfortablu un ergonomisku darba vidi;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

Papildu informācija

Meklējam divus apkopējus / sanitārus, katru uz 0,75 slodzi. Uzkopšanas telpu platība - 1500 kvadrātmetri. Interesentus lūdzam iesūtīt dzīvesgājuma aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli līdz 2019. gada 28. jūnijam uz e-pastu: evija@capitalclinicriga.lv

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!