Elektroniskā kvīts jeb e-KVĪTS: jauna priekšrocība Capital Clinic Riga klientiem!

#

Ar prieku informējam, ka sākot ar š.g. 27.jūniju SIA “Capital Clinic Riga” ir ieviesusi mūsdienīgu un funkcionālu maksājuma dokumenta alternatīvu – elektronisko kvīti jeb e-Kvīti.

Kas ir e-KVĪTS?

Elektroniskā kvīts jeb e-Kvīts ir maksājuma dokuments, kas aizvieto kases čekus un papīra kvītis un ir īpaši veselības aprūpes nozarei izstrādāts tehnoloģisks risinājums, kas ir Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) akceptēts un pilnībā atbilst 2014.gada 11.februāra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 96. e-Kvīts risinājums čekus par pakalpojumiem ļauj noformēt digitāli.

Kāds ir klientu ieguvums, saņemot e-Kvīti kā maksājuma dokumentu medicīnas iestādē?

Medicīnas un ārstniecības pakalpojumu saņēmēji, kuri Valsts ieņēmumu dienestā izvēlas brīvprātīgi iesniegt iedzīvotāju gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu daļu no izdevumiem par medicīnas un ārstniecības pakalpojumu izmantošanu, līdz šim čekus un kvītis glabāja, tad skenēja un vadīja manuāli elektroniskās deklarēšanas sistēmā jeb EDS vai stāvēja garās rindās VID, lai to izdarītu klātienē. Nereti kvītis vai čeki bija pazuduši, izbalējuši, citiem bija slinkums šo gada ienākumu deklarāciju pildīt, citiem bija neskaidrības, par kuriem medicīnas un ārstniecības pakalpojumiem atmaksa pienākas un tml. Līdz ar e-Kvīts risinājumu, ja vien pacients vēlas un tam piekrīt, viņa e-kvīts (samaksas dokuments) uz VID gada ienākumu deklarācijai tiek nosūtīti automātiski. Pacientu manuālo darbu viņu vietā korekti paveic kāds cits. Nākamajā gadā, atverot savu iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas sagatavi, jau parādīsies ievadīta visa nepieciešamā informācija par medicīnas un ārstniecības attaisnotajiem izdevumiem, Jums to vajadzēs tikai  akceptēt! Vienkārši un ērti!

Izmantojiet savu laiku lietderīgi, uzticot maksājuma dokumentus digitālai apritei, atbilstoši 21.gs. tehnoloģiskajām iespējām.

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!