Piedāvājam unikālu iekārtu urīna nesaturēšanas ārstēšanai | Capital Clinic Riga

12.10.2018
#

Neatkarīgi no tā, vai rezultātu ir ietekmējis vecums, bērna nākšana pasaulē vai menopauze, sievietes regulāri vēršas pie mums ar jautājumu par urīna nesaturēšanas ārstēšanu un iegurņa orgānu noslīdējumu problēmām.  Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga piedāvā neinvazīvu procedūru urīna nesaturēšanas ārstēšanai – iekārtu BTL EMSELLA, kas ar intensīvu kontrakciju palīdzību, stimulē sievietes iegurņa dziļo muskulatūru, stiprinot to un sniedzot tai atkārtotu kontroli pār tās dzīves kvalitāti!

BTL EMSELLA ir iekārta ar kuras radītā elektromagnētiskā lauka palīdzību tiek veikta iedarbība uz cilvēka ķermeņa muskuļu un nervu audiem, izsaucot muskuļu kontrakcijas, nervu šūnu depolarizāciju un asinsrites uzlabošanos. Iekārta stimulē sievietes iegurņa dziļo muskulatūru, veicot neiromuskulārās sistēmas atjaunošanu. Vienas BTL EMSELLA nodarbības laikā sievietes iegurņa muskulatūra saņem tūkstošiem kontrakciju, kas atjauno muskuļu elastību un mazina urīna nesaturēšanu par 75%!

 

Nodarbības laikā:

  • Tiek atjaunota kontrole pār neuromuskulāro sistēmu;
  • Ar spēcīgas stimulācijas palīdzību tiek veikta iegurņa dziļās muskulatūras stiprināšana;
  • Tiek atgūta kontrole pār urīna saturēšanu.

Procedūra ir ne vien nesāpīga un neinvazīva, tās ilgums ir 30 minūtes. Procedūra sastāv no trim atsevišķiem posmiem, kuriem mainoties, pieaug stimulācija un, līdz ar to, arī kontrakciju apjoms.

Iekārtu ieteicams lietot arī pirms un pēc prostatas operācijām.

Zinātnieku pētījumi liecina, ka 95% no sievietēm, kas ir izmēģinājušas procedūru, ir apmierinātas ar tās kvalitāti un veiktajiem uzlabojumiem! 

Lai pirakstītos procedūrai, lūgums sazināties ar Jūsu ginekologu, urologu vai proktologu Capital Clinic Riga vai Veselības centrs 4.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!