Dzīves kvalitātes novērtējums atopiskā dermatīta pacientiem līdz divpadsmit gadu vecumam un pacientu ģimenēm

24.01.2019
#

Capital Clinic Riga ārste - rezidente dermatoloģijā Dr. Gerda Pētersone, laikā no 28.janvāra līdz 25.februārim (ieskaitot) veiks pētījumu "Dzīves kvalitātes novērtējums atopiskā dermatīta pacientiem līdz divpadsmit gadu vecumam un pacientu ģimenēm", kura ietvaros bērniem ar atopisko dermatītu līdz 12 gadu vecumam konsultācijas tiks piedāvātas bez maksas.

 

Atopiskais dermatīts ir niezoša, hroniska vai hroniski recidivējoša iekaisīga ādas slimība. Tā izplatība pēdējo trīsdesmit gadu laikā ir būtiski pieaugusi un vispārējā populācijā skar aptuveni 20% bērnu un 2-8% pieaugušo. Pasaulē arvien vairāk tiek pierādīts, ka atopiskais dermatīts negatīvi ietekmē pacientu un viņu ģimeņu dzīves kvalitāti. Latvijā trūkst pētījumu par atopiskā dermatīta ietekmi uz dzīves kvalitāti bērniem līdz 12 gadu vecumam un tā ietekmi uz ģimeni. 

Pētījuma ietvaros, pacienti tiks konsultēti Capital Clinic Riga telpās. Apskates laikā vizuāli tiks novērtēts ādas stāvoklis – bojājuma skartais laukums un intensitāte - apsārtums, tūska, mitrošana, kreveles, sakasījumi, lihenifikācija (ādas sabiezēšana), ādas sausums.

Pētījuma ietvaros, konsultācija atopiskā dermatīta pacientiem ir bezmaksas. 

Pieteikties pētījumam ir iespējams zvanot uz Capital Clinic Riga reģistratūru pa tālr. +371 66 333 333 vai +371 29 33 4224, vai rakstot uz e-pastu info@capitalclinicriga.lv

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!