Capital Clinic Riga tehniskais ortopēds Darja Ņesteroviča saņem Aizsardzības industrijas Gada balvu izglītībā un pētniecībā

07.10.2020
#

Trešdien, 7. oktobrī, Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) pasniegusi Aizsardzības industrijas Gada balvu izglītībā un pētniecībā.

Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka par Gada balvas laureāti kļuvusi un 2. vietu ieguvusi Capital Clinic Riga un Veselības centrs 4 Pēdu centra tehniskais ortopēds, RSU doktorante un RSU Militārās medicīnas pētījumu un studiju centra pētniece Darja Ņesteroviča par pētījumu Militāro apavu valkāšanas biomehāniskie aspekti un to saistība ar apakšējo ekstremitāšu pārslodzes traumām. Pētījuma secinājumi ir aktuāli gan militārpersonām, gan amatpersonām ar speciālām dienesta pakāpēm (policistiem, robežsargiem, ugunsdzēsējiem). Atzinīgi vērtējama starptautiskā sadarbība NATO Zinātnes un tehnoloģiju organizācijas projekta Muskuloskeletālo ievainojumu samazināšana ar ASV, Beļģijas, Kanādas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Vācijas, Slovēnijas un Spānijas pētniekiem, kas balstīta uz Darjas Ņesterovičas pētījumā veiktā muskuloskeletālā traumatisma aprēķiniem.

 

Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā pretendentus vērtēja starpnozaru žūrija DAIF Latvija, Saeimas, Aizsardzības ministrijas, Iekšlietu ministrijas, Ārlietu ministrijas, Ekonomikas ministrijas, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvju sastāvā.

DAIF Latvija ar Latvijas Drošības un aizsardzības klastera atbalstu balvu pasniedz jau otro gadu, un tās mērķis ir motivēt pētniekus strādāt arvien mērķtiecīgāk Latvijas un starptautiskās drošības vajadzībām. 

Lepojamies un sirsnīgi sveicam Darju Ņesteroviču ar šo godpilno balvu!

Plašāk par pētījumu lasi sarunā ar Darju Ņesteroviču portāla Delfi.lv: https://ej.uz/ykh3

Ja esi aktīva dzīvesveida piekritējs, rekomendējam veikt skrējiena biomehānisko analīzi Capital Clinic Riga! Rezultātus interpretē tehniskais ortopēds Darja Ņesteroviča. 

Uzzini vairāk: https://capitalclinicriga.lv/lv/jaunumi/jaunums_skrejiena_biomehaniska_analize

Pieteikties izmeklējumam:

Tālr.: + 37166333333, +37129334224

E-pasts: info@capitalclinicriga.lv

vai elektroniski: https://capitalclinicriga.lv/lv/specialisti/pieteikties/

 
 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!