Par jauno "Latvijas Estētiskās ginekoloģijas asociācijas" vadītāju ievēl "Capital Clinic Riga" ginekoloģi Dr. Elizabeti Pumpuri

14.12.2023
#

"Latvijas Estētiskās ginekoloģijas asociācijas" vadības groži uzticēti "Capital Clinic Riga" Ginekoloģijas nodaļas kolēģei Dr. Elizabetei Pumpurei. Vairākus gadus iepriekš to sekmīgi vadīja mūsu klīnikas ginekoloģe Dr. Ieva Briedīte.

 
Š. g. 8. novembrī "Latvijas Estētiskās ginekoloģijas asociācijas" ikgadējā biedru kopsapulcē notika jaunā valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Ar lielu prieku varam paziņot, ka “Latvijas Estētiskās ginekoloģijas asociācijas” valdes priekšsēdētājas amatā ievēlēta "Capital Clinic Riga" ginekoloģe Dr. Elizabete Pumpure!
 
Pēc ievēlēšanas Dr. Pumpure atzīst: “Es esmu pateicīga par ievēlēšanu atbildīgajā amatā. Estētiskā ginekoloģija ir samērā jauna medicīnas apakšnozare un tajā nepieciešams ieguldīt daudz darba gan kvalitātes kritēriju izstrādē, gan speciālistu apmācībā, lai sieviete Latvijā saņemtu kvalitatīvu un medicīniski drošu pakalpojumu. Ir zināms, ka gan pretnovecošanas (Anti-aging), gan ilgmūžības (Longevity) aktualitāte pieaug visā pasaulē un estētiskā ginekoloģija ir viens no būtiskiem ķieģelīšiem, kas papildina šos novirzienus, bet līdz ar šo trendu pieaug arī pakalpojumu sniedzēju skaits, kas vēlas negodprātīgi piedāvāt nekvalitatīvus pakalpojumus. Asociācijas mērķis ir nosargāt šīs medicīnas apakšnozares prestižu un speciālistu kvalifikāciju, kā arī sniegt informatīvu atbalstu kā pacientiem, tā arī medicīnas pārstāvjiem, kuri vēlas par šo specialitāti uzzināt vairāk. Esmu apņēmības pilna izmantot savas profesionālās zināšanas medicīnā un organizāciju vadībā, lai turpinātu iepriekšējās asociācijas valdes priekšsēdētājas Dr. Ievas Briedītes iesākto, kā arī izteiktu priekšlikumus par papildus svarīgiem aspektiem, piemēram, sadarbību ar citu valstu speciālistiem un starptautiskas nozīmes izglītības pasākumu organizēšanu un citiem jautājumiem”.
 
Sirsnīgi apsveicam un vēlam Dr. Elizabetei Pumpurei veiksmi, enerģiju un panākumus!

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!