Pieprasītākie medicīnas pakalpojumi SIA "Veselības centrs 4"

  • Diagnostika. Veselības pārbaudes check-up programmas

Capital Clinic Riga speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes check-up programmas atsevišķi sievietēm un vīriešiem, atšķirīgās vecuma grupās līdz 40 un pēc 40 gadiem, kā arī specializētas programmas „Standarts”, „Bronza”, Sudrabs”, „Zelts” un „Platīns”. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Ja klientam ir vēlēšanās, ir iespējams sastādīt arī individuālo programmu. 1 – 2 dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.

Diagnostika Capital Clinic Riga

Vairāk informācijas: www.capitalclinicriga.lv

 

  • Fleboloģija (asinsvadu ķirurģija)

Vēnu operācijas – viens no populārākajiem Latvijas medicīnas virzieniem. Veselības centrs 4 filiāle "Baltijas Vēnu klīnika" ir vadošā Latvijas klīnika, kas saviem klientiem piedāvā plašu vēnu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot visas mūsdienās pasaulē pieejamās metodes un to kombinācijas. Klīnikas speciālisti katru gadu veic 1500 – 1800 operācijas. Pacientiem ir pieejamas vēnu operācijas izmantojot lāzera, radiofrekvences,  tvaika mikroimpulsu metodes, kā arī inovatīvā vēnu ārstniecības metode pielietojot bioloģisko līmi. 

Visas minētās metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.

1. 2. 3.
  1.  Dupleksultrasonogrāfija asinsvadiem
  2.  Paraugoperācija vēnām izmantojot biolīmi, Dr Tomasa Proebstle (Vācija) vadībā.
  3.  BVK vadošajam flebologam Dr Intam Ūdrim piešķir „Sapheon”balvu par veiktajām 100 operācijām izmantojot biolīmi

Vairāk informācijas: www.venas.lv

 

  • Estētiskā medicīna, plastikas ķirurģija

"Veselības centrs 4" dermatologi un plastikas ķirurgi piedāvā klientiem plašu pakalpojumu klāstu - procedūras novecošanas pazīmju mazināšanai, ādas dermatoloģisko problēmu diagnostikai un ārstēšanai, kā arī plastiskās operācijas. Mēs varam droši apgalvot, ka Latvijas klīnikās ir pieejami Eiropas līmeņa pakalpojumi par pievilcīgām cenām. Klīnikas ir nodrošinātas ar plašu diagnostikas un ārstniecības aparatūras klāstu. No piedāvātajiem pakalpojumiem jūs variet izvēlēties masāžas, ūdens procedūras, dūņu, māla un talasso aplikācijas.

Klīnikas piedāvā visdažādāko aparatūru risinājumus un metodes. Klīnika „4 Dimensija” piedāvā mezoterapijas procedūras, plazmoloftingu, hialuronskābes injekcijas, botulīna toksīna un filleru injekcijas. „Dermatoloģijas klīnikā” pieejams plašs ādas salimšanu diagnostikas un ārstēšanas metožu klāsts, plašs epilācijas metožu piedāvājums, celulīta novēršana, limfodrenāža un novecošanas pazīmju samazināšana. Ārstu rīcībā ir aparatūra frakcionētai fototermolīzei vai radioviļņu liftingam, kā arī lāzera slīpēšanai.

Plastikas ķirurģijas klīnikas piedāvā sejas un ķermeņa plastikas operācijas, krūšu palielināšanas, samazināšanas un formas korekcijas operācijas, kā arī tauku atsūkšanu.

 Plastikas ķirurģe Laura Liepiņa

 

Vairāk informācijas: www.4dimensija.lv, www.dermaclinic.lv

www.antiaginginstitute.lv

 

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!