Atsauksmes

 

 

Klientu atsauksmes

 

Gribējām pateikties par VC4 nodrošināto servisu un laipnajiem darbiniekiem. Ļoti vērtīgs ir transfēra pakalpojums, kad mašīna aizved un atved - ar sabiedrisko transportu nebūtu iespējams visu paspēt. Īpaša pateicība medicīnas tūrisma menedžeriem par plānošanu un atbalstu apmeklējuma laikā. Esam ļoti apmierināti ar apmeklējumu. Serviss nodrošināts augstā līmenī, viss personāls laipns un atsaucīgs. Ikvienam rekomendējam. Liels paldies! Mēs tiešām esam ļoti pateicīgi un apmierināti ar vizīti, paldies Jums!

Diāna un Romāns, UK

 

Mana vizīte uz Rīgu bija ieplānota tikai uz 3 dienām. Ārstēšanai Baltijas vēnu klīnikā tik maz laika. Man radās jautājumi, kuri tipiski jebkuram pacientam nepazīstamā valstī: vai es bez riska varēšu atgriezties mājās? Vai pietiks spēka lietišķām tikšanās, jo es jau neatlidoju izklaidēties?! Es sagatavojos ilgai procedūrai, ierīkojos ērtā krēslā ar karstu kafijas krūzi, gaidot savu pieņemšanu. Hallē enerģiskā gaitā ienāca smaidošais dakteris Pēteris Gerke un aicināja kabinetā. Pēc Doplera skenēšanas diagnoze tika noteikta pāris minūtēs. Mana slimā vēna, kuras dēļ jau desmit gadu laikā esmu spiesta atturēties no svārkiem, izrādījās virspusēja. Un, kamēr ārsts izskaidroja piedāvātās metodikas jēgu, es vēl tikai pabeidzu dzert savu karsto kafiju. Dakteris Gerke šokēja mani ar to, ka operācija ilgs tikai pusstundu ar vietējo narkozi, bet pēc tam vajadzēs piemeklēt kompresijas zeķes un es varēšu pievienoties kolēģiem. 

Pēc stundas es tiešām jau biju savu kolēģu kompānijā un zeķēs, kuras tagad vienmēr valkāju aviolidojumu laikā. Bet rehabilitācijai pēc nelielas operācijas ārsts parakstīja, ... nē, ne tabletes, bet ilgstošas pastaigas dienas laikā. Blīvais tikšanās grafiks un vakara pastaiga pa Vecrīgu bija ļoti noderīga. 

Nataļja Strokovskaja,
žurnāla DoctorGeo galvenais redaktors,
Kijeva, Ukraina

 

Visiem sveicieni. Man ir 25 gadi. No bērnības slimoju ar neirodermītu. Jau esmu visu izmēģinājis, parastā ārstēšana un mūsu (Baltkrievijas preparāti) deva maz labuma. Sāku meklēt ārstēšanu ārzemēs. Atradu doto klīniku. Nolēmu aizbraukt, konsultēties. Ārsts izrakstīja zāles un krēmus pēc receptes, un es tos uzreiz iegādājos Rīgā. Un rezultāts pārsniedza visas manas cerības. Burtiski pēc pāris dienu tablešu lietošanas – ievērojami uzlabojās ādas stāvoklis. Plus, ļoti labi palīdz ārsta ieteiktie krēmi. Vēl arī ārsts atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Paliku ļoti apmierināts un ne drusciņas nenožēloju, ka atbraucu. Paldies Jums!

Igors, Baltkrievija

 Man ir 27 gadi. No pašas bērnības ciešu no šausmīga herpes vīrusa. Lai arī kur es nevērstos, visur man ārsti teica, ka mūsu valstī herpes vīrusu gandrīz nevar izārstēt. Kad es nolēmu aplūkot ārstēšanas cenas Latvijā, man bija brīnums. Viss neizrādījās tik dārgi, kā es sagaidīju. Izvēlējos Dermatoloģijas klīniku, jo tā specializējas šajā slimībā. Teikt, ka es biju apmierināta ar ārstēšanu, nozīmē neteikt neko. Man palīdzēja problēmas risinājumā, kura mani mocīja daudzus gadus. Man vairs nav kompleksu attiecībā uz ārējo izskatu. Klīnika atrisināja ne tikai manu veselības problēmu, bet arī manu psiholoģisko stāvokli. Pateicos jums par to!

Vita, Krievija

 

Labdien! Nolēmu vērsties veselības stāvokļa izmeklēšanai Capital Clinic Riga. Informāciju atradu mājas lapā, uzrakstīju, un burtiski pēc neilga laika ar mani sazinājās Klīnikas koordinators Jaroslava Borodina. Viņa izstrādāja izmeklēšanas plānu, saskaņoja to ar mani. Noteiktajā laikā visa ieplānotā izmeklēšana notika laicīgi, es esmu pateicīga par ārstu profesionālo pieeju, uzmanīgo personālu. Izmeklēšanas gaitā neradās nekādu problēmu ar valodu, visi speciālisti runāja krievu valodā. Nepieciešamības gadījumā es vērsīšos šajā Klīnikā.

Alla Vorobjova, Krievija

 

Profesionāļu atsauksmes

«Veselības centrs 4» ir viens no lielākajiem klientiem Baltijas valstīs, kas ir iegādājies visplašāko ultrasonogrāfikas iekārtu klāstu, sākot no Premium klases ultrasonogrāfu iekārtām, kuru vērtība pārsniedz 100 000 Ls, līdz vismodernākajiem portatīvajiem, speciāliem mērķiem (operāciju zālēm, izbraukumu konsultācijām u.c.) paredzētiem ultrasonogrāfijas aparātiem.

Tiek izmantotas jaunākās inovāciju metodes diagnostikas veikšanai, tai skaitā revolucionārā General Electric «Vscan Pocket» ultrasonogrāfijas iekārta uz planšetdatoru bāzes, kuru Times ir nodēvējis par vienu no 50 labākajiem izgudrojumiem pasaulē 2009. gadā!”

A. Packēvičs, SIA Tradintek valdes loceklis, GE Healthcare pārstāvis Latvijā

 

Ar patiesu prieku un gandarījumu vēroju «Veselības centra 4» sasniegumus vizuālās diagnostikas jomā, īpaši tādēļ, ka «Veselības centrs 4» un ar to saistītie uzņēmumi parsvarā izvēlās tieši Siemens magnētiskās rezonances un datortomogrāfijas iekārtas, jo mūsu tehnoloģijas ir vadošās šajās jomās.

Tas ir bezprecedenta gadījums! Baltijas vēnu klīnikā, kas ir šaurspecializēta iestāde, jo nodarbojas ar vēnu problēmu diagnostiku un ārstēšanu, ir integrēta jauna augstākās klases daudzslāņu datortomogrāfijas sistēma ar kuru tiek veikti arī visi febogrāfijas izmeklējumi.

Maija Baumane, Siemens Vizuālās diagnostikas un terapijas nodaļas vadītāja

 

Manis pārstāvētā «Oliver Medical» ir pasaules lielāko medicīnas lāzeru ražotāju Lumenis oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. «Veselības centrs 4» ir mūsu lielākais klients Baltijas reģionā, kas regulārie iegādājas visjaunākās Lumenis tehnoloģijas, izmantojot tās estētiskajā medicīnā, tai skaitā sīko asinsvadu ārstēšanā, kā arī lāzeru un intensīvi pulsējošās gaismas terapijām. Starp šīm iekārtām ir inovatīvākās un modernākās lāzersistēmas, tādas kā UltraPulse frakcinētais C02 lāzers, Lumenis IPL Quantum SR, Lumenis IPL Quantum ND:Yag un LightSheer duet lāzers. Unikāli lāzeri, vienā eksemplārā, tikai «Veselības centrā 4». Vēl vēlos piebilst, ka «Veselības centra 4» speciālisti ir zinoši savas nodaļas profesionāli un savas zināšanas regulāri paplašina Lumenes starptautisko ekspertu vadībā.

Natālija Smirnova, Lumenis pārstāve Latvijā

 

Esmu patīkami pārsteigts par VC4 Baltijas vēnu klīnikas augsto tehnoloģisko aprīkojumu un higiēnas standartiem, kas vairumā Eiropas valstu ir krietni zemākā līmenī. Droši varu teikt, ka tā ir ne tikai viena no mājīgākajām, bet arī modernākajām Eiropā. Turklāt tas, ka šeit ir pieejams milzīgais daudzums ultrasonogrāfu un visas iespējamās pasaulē pielietotās vēnu ārstēšanas tehnoloģijas, viennozīmīgi apliecina ārstu prasmi un augsto zināšanu līmeni, no kā pat var smelties pieredzi. SVS metode, kuru līdz šim pielietoja tikai 9 pasaules valstīs, Latvija tiešā nozīmē var uzskatīt par vēnu ārstēšanas lielvalsti.

Rudi Devers, Beļģijas kompānijas F Care System ārsts – eksperts, asinsvadu ķirurgs

 

„NMS GRUPA” vienmēr augsti vērtējusi savu ilggadējo partneri „Veselības centrs 4”, kas medicīnas inovāciju jomā allaž cenšas būt soli priekšā citiem. Pateicoties mērķtiecīgai, pārdomātai un regulārai medicīnas aprīkojuma iegādei, „Veselības centrs 4” spēj pacientiem nodrošināt plaša spektra augstas kvalitātes medicīnas izmeklējumus un atbilstošu ārstēšanu. „NMS GRUPA” sadarbības partneri „Veselības centru 4” vērtē kā vienu no vadošajām medicīnas iestādēm Latvijā un lielā mērā tas ir pateicoties tieši kvalitatīvam un mūsdienīgam medicīnas aprīkojumam.

Jānis Palkovs, «NMS Grupa» valdes priekšsēdētājs

 

Esmu pārsteigts par VC4 rīcībā esošo plašo lāzeriekārtu klāstu (vairāk kā 30!). Arsenāla ziņā man pat grūti minēt analogu, jo mūsu klīnikā Lielbritānijā tie ir pieejami tikai 6. Neapšaubāmi darbs ar šīm daudzajām lāzeriekārtām prasa arī no ārstiem nopietnas zināšanas un prasmes līdz ar to pieredzes apmaiņa ar Latvijas speciālistiem bija nenovērtējama. Tāpat salīdzinoši ar citu valstu klīnikām un tai skaitā mūsu klīniku Lielbritānijā šeit telpas ir ievērojami lielākas, mājīgākas un ergonomiski iekārtotas, ērtas gan pacientiem, gan speciālistiem. Šeit patiešām bija patīkami uzturēties.

Dr. Tapans Patels, Viva klīnikas medicīnas direktors, viens no vadošajiem estētiskās medicīnas  speciālistiem Lielbritānijā

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!