Ārstēšanās izmaksu atgūšana

Tava pastāvīgā mītnes valsts ir Lielbritānija? Izmanto savas tiesības atgūt izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem Latvijā.

Ikvienam ir iespēja būt veselam, bet ja gadās situācija, kad nepieciešama kvalitatīva ārsta palīdzība – Medrefund var to atrisināt! Turklāt izmaksas segs valsts kurā Jūs dzīvojāt.

Medrefund ir uzņēmums, kura turpmākā izaugsme un spēja piedāvāt arvien jaunus pakalpojumu veidus ir atkarīga no Jūsu – klientu aktivitātes un veiksmes. Uzņēmumam ir sadarbības pieredze darbā ar ārstniecības iestādēm Latvijas Republikā un citās ES dalībvalstīs, kas sniedz jaunu un unikālu pakalpojumu medicīnas tūrisma tirgū, spēj ātri atrast īsto ārstu, informēt Jūs par Jūsu tiesībām, apmaksājot ārstniecības pakalpojumu, un atgriezt Jums par ārstniecību iztērētos līdzekļus!

Eiropas Savienības direktīva nosaka, ka pacientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju jebkurā ES valstī un atgūt naudu, ko par pacientu būtu maksājusi mītnes valsts savas sistēmas ārstiem. Tas nozīmē, ka Lielbritānijas iedzīvotāji var ārstēties Latvijā un saņemt atmaksā National Health Service (NHS) ārstēšanai atvēlēto naudu.

Sazinieties ar mums (rakstiet: info@medrefund.co.uk,  zvaniet: +44 (0) 7999 090 728), ja Latvijā dodieties pie ārsta kāda zemāk minēta iemesla dēļ:

  • Saņemt neatliekamo vai tūlītēji nepieciešamo medicīnisko palīdzību akūtu problēmu gadījumā.
  • Saņemt ambulatoros pakalpojumus, piemēram, ārstu konsultācijas, dažādu veidu diagnostiku, zobārsta pakalpojumus, ārsta palīdzību dienas stacionārā, ceļu artroskopiskās operācijas, vēnu operācijas, redzes korekcijas operācijas u.t.t.
  • Saņemt stacionārās veselības aprūpes pakalpojumus, paliekot stacionārā vismaz vienu nakti. Šajā gadījumā izdevumu atgūšanai var nākties vēl pirms stacionēšanās sākuma saņemt Lielbritānijā izdotu atļauju. Tāpēc iesakām sazināties ar mums vēl pirms braukšanas ārstēties, lai nokārtotu atļauju un varētu saplānot braucienu.


SVARĪGI! Atmaksa iespējama tikai par medicīniskiem pakalpojumiem, nevis tiem, kas veikti estētiskos un skaistumkopšanas nolūkos.

Papildu informācija par naudas atgūšanu:

Tālr: +44 (0) 7999 090 728

e-pasts: info@medrefund.co.uk

FB: https://www.facebook./medrefundlv

twitter: @medrefund

CHECK-UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!