Telpu filozofija

#
  • Nevienam nav noslēpums, ka videi, kādā uzturamies, ir būtiska ietekme uz mūsu pašsajūtu un noskaņojumu, tādējādi, protams, arī uz veselību. Vide var plosīt,  un vide var harmonizēt, tādēļ pievēršam ļoti lielu uzmanību tam, kādā atmosfērā uzņemam savus klientus, kā arī uzturamies paši.

  • Mums ir svarīga vide, kādā strādā ārsti – vieni no labākajiem speciālistiem savās jomās, un mums ir svarīgi, kā, klīnikā uzturoties, jūtas cilvēki, kuriem nepieciešams ārsta padoms, tādēļ veidojam to  lietišķi sirsnīgu – lietišķu, jo visā, arī veselības problēmu risināšanā, nepieciešamas zināšanas, prasmes, ass prāts, bet sirsnīgu, jo ārsta un klienta labu attiecību pamatā vienmēr ir savstarpēja uzticēšanās un labvēlība.

  • Vietas atmosfēras darināšanai esam izvēlējušies tīras, skaidras līnijas, harmonizējošus krāsu toņus un siltas gaismas. Klīnikā valdošā gaisotne neliek justies kā tipiskā ārstniecības iestādē, tā katram ļauj ienākt kā mājās, kurās vienmēr tiek gaidīti ciemiņi, kuras saimniekiem ir svarīgas detaļas, kas ienācējiem sagādā prieku, liek sajusties ērti un patīkami. Te ir nozīme gan telpām kopumā, gan niansēm tajās – gaismas ķermeņiem, ziedu kompozīcijām, žurnālu galdiņiem un kafijas tasītēm.

  • Klīnika ir izvietota trijos ēkas stāvos – 2., 3. un 4. stāvā. Tādējādi tā ir ļoti plaša, ērta, tajā ir patīkamas uzgaidāmās telpas gan pieaugušajiem, gan bērniem, te ir plaši ārstu kabineti un manipulāciju telpas. Tāpat ir padomāts par konfidencialitāti, ko palīdz nodrošināt atsevišķs telpu zonējums un individuāla attieksme pret katru klientu.

  • Sakārtotā, harmoniskā un patīkamā vide būs viens no Jūsu izveseļošanās un labsajūtas garantiem!

TELPU FOTOGALERIJA>>

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!