Vīzija

 

 

Tiem, kam vislielākā vērtība ir laiks!

 

CAPITAL CLINIC RIGA ir augstas klases klīnika Rīgā, kas piedāvā plaša spektra medicīnas pakalpojumus, nodrošinot vismūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas, un kas ir radīta tiem, kam vislielākā vērtība ir laiks.

 

Laiks kā vērtība ir aktuāls ļoti daudziem. Paspēt un piedzīvot visu, ko sniedz dzīve – tāda visbiežāk ir mūsdienu cilvēka devīze, ar to saprotot gan profesionālus sasniegumus, gan pilnvērtīgu un piepildītu privāto un ģimenes dzīvi, gan vitālu brīvā laika pavadīšanu, hobiju un interešu īstenošanu. Veselība kā vērtība iegūst arvien lielāku nozīmi tieši tiem, kuri patiešām vēlas dzīvot pilnvērtīgu un priekpilnu dzīvi, nezaudējot tās kvalitāti nevienā  dzīves posmā.

 

CAPITAL CLINIC RIGA, kas augstu vērtē Jūsu laiku un izpratni par dzīves kvalitāti, ir labākais sabiedrotais Jūsu veselības uzturēšanā un uzlabošanā.

 

Tā kā laiks ir neatgriezenisks, ar to jārīkojas taupīgi, tādēļ mēs klīnikas darbu organizējam tā, lai Jums nebūtu jāgaida rindās, iepriekš precīzi ieplānojot ārstu vizītes, mēs pēc iespējas vienkāršojam pierakstīšanos pie ārsta, lai nebūtu jāgaida, kamēr kāds varēs atbildēt uz telefona zvanu, bet Jūs varētu pierakstīties elektroniski, un jo īpaši gādājam par to, lai laiks, kas jāpavada ārstniecības iestādē izmeklējumu veikšanai pilnīgai veselības pārbaudei, būtu maksimāli īss. Te mums nāk palīgā ne tikai lieliska darba plānošana, bet arī vismodernākās medicīnas tehnoloģijas.

 

Laika taupīšanas neatsverama sastāvdaļa ir kvalitāte, jo pretējā gadījumā var nākties laiku tērēt vēlreiz, tādēļ visaugstākā kvalitāte medicīnas jomā ir mūsu klīnikas apsolījums, garantējot augstākos mūsdienu veselības aprūpes standartus gan ārstniecības, gan servisa ziņā.

 

Veselības profilakse jeb rūpēšanās par veselību, pirms piemeklējusi nopietna slimība, ir vēl viens laika un dzīves kvalitātes aspekts, kam pievēršam īpaši lielu uzmanību. Ar izpratni, ka veselības profilakse ir neatsverama cilvēka veselības uzturēšanā un līdz ar to dzīves kvalitātes nodrošināšanā, klīnika piedāvā vispilnīgāko veselības pārbaužu jeb Check-up programmu Latvijā.

 

Mēs, Jūsu sabiedrotais gādībā par Jūsu un Jūsu tuvinieku veselību, partnerību ar Jums veidojam uz pasaules līmeņa kvalitātes, visaugstāko medicīnas tehnoloģiju sasniegumu, ārstu kompetences un profesionalitātes, augsta servisa līmeņa, savstarpējas cieņas un uzticēšanās bāzes.

 

Nav labāka drauga par labu veselību!

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!