Principi

 

CAPITAL CLINIC RIGA kvalitātes principi

  • Mūsu galvenais mērķis ir darīt visu iespējamo cilvēku veselības uzlabošanā un uzturēšanā, īpašu uzmanību pievēršot klientu drošībai, pakalpojumu kvalitātei, to sniegšanas servisam un nosacījumu caurspīdīgumam, kā arī ārstu un klientu savstarpējās sadarbības kvalitātei, modernāko medicīnas tehnoloģiju pieejamībai un nevainojamas darba vides nodrošinājumam ārstiem.
  • Mēs piedāvājam klientiem iespēju brīvi izvēlēties, pie kura no speciālistiem doties, tādējādi nodrošinot pēc iespējas lielāku uzticēšanos klientu un ārstu starpā, katram sava uzticamības ārsta atrašanu.
  • Pateicoties īpašai darba organizācijai, nodrošinām klientiem maksimāli īsu gaidīšanas laiku un iespējami  ērtus un racionālus ierašanās, izmeklējumu, konsultāciju un manipulāciju laikus, tos iepriekš saskaņojot.
  • Ar izpratni, ka ārstē arī vide, kurā cilvēks atrodas, īpašu uzmanību pievēršam telpām un atmosfērai tajās, tam, lai tās mazinātu stresu, kas bieži vien ārstu apmeklējumu laikā ir neizbēgams, tādējādi atbalstot klientu atveseļošanās procesu un emocionālo labsajūtu.
  • Izprotot, ka katram klientam ir individuālas vajadzības un vēlmes, mēs uzklausām savus klientus, atvēlām laiku, lai sniegtu izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar klientu veselību.
  • Katra klienta veselības stāvoklis un informācija par to ir konfidenciāla, tādēļ mēs darbu organizējam tā, lai šo konfidencialitāti maksimāli ievērotu un nodrošinātu.

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!