Pieteikties jaunumiem

Podoloģija

#

Capital Clinic Riga ir izveidots ar jaunākajām podoloģijas iekārtām aprīkots kabinets, kurā klientiem ērtos un patīkamos apstākļos profesionāli podologi veic pēdu aprūpi.

 

Mūsu speciālisti >>

 

Klientiem piedāvājam:

 • Pēdu kopšanas speciālista konsultāciju
 • Ārstniecisko pēdu aprūpi
 • Sēnīšinfekciju diagnostiku (mikroskopiskā izmeklēšana un sēnīšinfekcijas identificēšana-uzsējums)
 • Sēnīšinfekciju ārstēšanu ar lāzeru Lasīt vairāk>>
 • Ieaugušu nagu korekciju
 • Nagu korekciju ar stiepļu tehnoloģiju (Podofix, CombiPed, GoldSpange, Podostripe)
 • Varžacu apstrādi
 • Kāju nagu korekciju un modelēšanu ar ārstniecisko gēlu
 • Apavu dezinfekciju Lasīt vairāk>>
 • Krioterapiju (piesaldēšanu) kārpu, varžacu u.c. ādas veidojumu apstrādei Lasīt vairāk>>

Nagu korekcija ar stiepļu tehnoloģijām

Piedāvājam pasaulē zināmo, bet Latvijā vēl maz izmantoto metodi ortoniksijā - nagu korekciju ar stieplīšu tehnoloģijām.

Tā ir mūsdienīga, inovatīva un nesāpīga procedūra visām pacientu grupām, kas ļauj risināt visai bieži sastopamas nagu augšanas un veselības problēmas.

Ar stieplīšu tehnoloģiju palīdzību var koriģēt ieaugušus un deformētus nagus, nepareizi augošus un sagriezušos nagus, kas rada sāpes un diskomfortu, panākot labus ārstnieciskos un kosmētiskos rezultātus. Tā paredzēta gan vienpusējai, gan abpusējai nagu korekcijai.

Šī metode ir laba alternatīva operatīvai nagu ārstēšanai. Tā ir ātra, efektīva, nesāpīga un bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Stieplīšu tehnoloģijas sistēmas deformētajiem nagiem palīdz pareizi ataugt dabiskā, saudzīgā veidā, radot ne tikai tūlītēju atvieglojumu, bet arī veicina naga pareizu augšanu, nodrošinot noturīgu rezultātu.

Stieplītes katram klientam tiek individuāli pielāgotas atkarībā no naga formas un risināmās problēmas. To pielāgošanas un uzlikšanas ilgums ir atkarīgs no risināmās naga problēmas. Cilvēks faktiski nejūt, ka šāda stieplīte ir uzlikta. Arī ikdienas gaitās, sportojot vai atrodoties ūdenī, tās nekādus ierobežojumus nerada.

 

Kas ir podologs?

 • Podologs ir  ārstniecības speciālists ar 1. līmeņa profesionālo augstāko kvalifikāciju, kurš piedalās pacientu veselības veicināšanas, izglītošanas, ārstniecības un rehabilitācijas procesā.
 • Podologa kompetencē ir problemātiskas un/vai bojājumu skartas pēdas novērtēšanu, ārstēšanu, aprūpe un rehabilitācija, kas ietver pēdas apstrādi, lokālu medikamentozu ārstēšanu un individuālu palīglīdzekļu izgatavošanu vai pielāgošanu. Podologs ne tikai metodiski precīzi izpilda pēdu aprūpes procedūru, bet nodrošina diagnostisko procedūru veikšanu, nodrošina precīzu un drošu lokāli lietojamu medikamentu pielietošanu, kā arī ārsta nozīmēto ķirurģisko  manipulāciju izpildi.
 • Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš nodarbojas ar veselas pēdas apstrādi, podologs novērtē kāju nagu un pēdu ādas stāvokli un konstatē izmaiņas ādas un nagu struktūrā,  veic pēdu izmeklējumus (piem., spiediena sajūtas, vibrācijas sajūtas, temperatūras sajūtas  pārbaudi, pulsa pārbaudi, ādas krāsas pārmaiņas utt.)
 • Galvenās pēdu problēmas, kuras var risināt ārstnieciskā pēdu aprūpe, ir ādas sabiezējumi, plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos, ieauguši nagi, nagu formas un krāsas izmaiņas, varžacis, kārpas, čūlas, ādas un nagu sēnītes u.c
 • Podologs izveido individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties nagu struktūrai un kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju, kas nodrošina klienta pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu, nosakot prioritārās pēdu aprūpes problēmas, gaidāmo iznākumus un plānojot veicamās darbības.
 • Ļoti nozīmīga podologa profesionālās darbības joma ir arī izglītojošais  un profilaktiskais  darbs   par kāju pēdu un nagu  veselības veicināšanu un saglabāšanu
 • Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību, bet īpaši svarīgi to veikt     ir   paaugstināta riska grupas pacientiem. Šajā grupā ietilpst pacienti, kuriem ir: asinsrites un jušanas traucējumi, balsta-kustības sistēmas patoloģiski stāvokļi un/vai hroniskas slimības; iegūtas vai iedzimtas centrālas un perifēras ģenēzes polineiropātijas (piem. cukura diabēts, multiplā skleroze, sekas pēc galvas smadzeņu tilpumprocesiem, traumatiskas parēzes, toksiskas polineiropātijas, poliartrīti, saistaudu sistēmas saslimšanas u.c.) vai īpaši infekciju riski, arī  gados veci cilvēki, kuri bieži vien ir pēdu deformācijas, asins apgādes traucējumi un kuriem grūtības sagādā kāju nagu sakopšanapēdu pašaprūpe. Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem ir nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti.

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet: Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!