Atopiskā dermatīta skola

00.00.0000

 

 

#

 

Atopiskā dermatīta skola sadarbībā ar Capital Clinic Riga šī gada 25. aprīlī rīko izglītojošu lekciju vecākiem par atopisko dermatītu bērniem.

Ar lekciju "Kas ir atopiskais dermatīts? Bērna ādas kopšana" uzstāsies ārste, kas specializējas dermatoveneroloģijā, Gerda Pētersone. Lekcijas laikā ārste sniegs ieskatu par šo slimību, kādi faktori to ietekmē, kad un kāpēc tiek nozīmēta ārstēšana un kā pareizi kopt ādu.

Pēc lekcijas klausītāji varēs uzdot sev interesējošus jautājumus, iesaistītes diskusijā un apmainītes ar viedokļiem un pieredzi ar citiem vecākiem, izrunāt grūtības, ar kurām ikdienā jāsaskaras. Būs pieejami arī dažādi ādas kopšanas produkti izmēģināšanai, kā arī ādas kopšanas speciālisti sniegs padomus, kā pareizi lietot šos produktus. Projekts tapis sadarbībā ar Bioderma.

Atopiskā dermatīta skola radīta ar mērķi, lai izglītotu un veicinātu bērnu un vecāku izpratni par šo slimību.

 

Ārste Gerda Pētersone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2016. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti un ieguvusi ārsta sertifikātu. Pašlaik studē rezidentūrā dermatoloģijā, veneroloģijā Rīgas Stradiņa universitātē. Ir Eiropas Dermatoloģijas un veneroloģijas akadēmijas (EADV) biedre un Latvijas Dermatovenerologu biedrības sekretāre. Regulāri piedalās un organizē dažādus kursus, seminārus un konferences.
  • 2014. gadā beigusi Latvijas Dermatovenerologu biedrības (sadarbībā ar profesoriem Eckart Haneke un Lasse Roger Braathen) rīkotos dermatoķirurģijas kursus. Izgājusi praktisku apmācību EADV kursos "Pūšļveida dermatozes" Nīderlandē un "Ādas audzēji" Austrijā. Ieguvusi atzinību par izcilu klīniskā gadījuma prezentāciju Salzburg Weill Cornell dermatoloģijas seminārā Austrijā.
  • Veic dažādu ādas un seksuāli transmisīvu slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī labdabīgu ādas veidojumu likvidāciju.

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!