Pieteikties jaunumiem

"VC4" saņem "Uzņēmumu reputācijas topa" apbalvojumu!

08.06.2017
#

Jau otro gadu kopā ar "Veselības centrs 4" varam priecāties par saņemto atzinību - 1. vietu Uzņēmumu Reputācijas Topa sadaļā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi".

 

Uzņēmumu reputācijas topa mērījumiem tika izmantotas septiņas mērauklas – augsts eksporta potenciāls, laba saziņa ar sabiedrību, labs darba devējs, labi produkti un pakalpojumi, uz nākotni orientēts, rūpes par sabiedrības labklājību un atbildīgs pret vidi. VC4 ierindojās arī “Uzņēmumu Reputācijas Topa 2017” godpilnajā 14. vietā, šogad paceļoties par 6 pozīcijām uz augšu.

 

“Uzņēmumu reputācijas topu 2017” veidoja “Nords Porter Novelli”, laikraksts “Dienas Bizness” un pētījumu centrs “SKDS”. Tas ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā, kura apbalvošanas ceremonija Latvijas vadošo uzņēmumu vadītājus un uzņēmējus pulcēja 13 reizi. Uzņēmuma reputācijas tops tapis sadarbībā ar LIAA un jau ceturto reizi norisinās Eksporta foruma “Magnetic Latvia” ietvaros, kas ir nozīmīgākais eksporta tematikai veltītais pasākums Latvijā.

 

“Augsta reputācija ir greznība, kuru nevar atļauties ikviens. Tikai tie, kuriem tā rūp un kuri vēlas ko vairāk par naudas pelnīšanu. Līdz ar komunikācijas iespēju attīstību un informācijas aprites dinamiku ik gadu uzņēmumu rūpes par reputāciju pieaug. To apliecina arī šā gada rezultāti, jo uzņēmumu kopējais reputācijas indekss ir palielinājies par 12%. Tas priecē!,” uzsvēra viens no pasākuma organizatoriem, “Nords Porter Novelli” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Caune.


LIAA direktors Andris Ozols apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā uzsvēra, ka augsta reputācija ir ilgstošs darbs. “Reputāciju nav iespējams nopirkt, iemainīt vai aizlienēt no kāda cita. Tas ir rezultāts ilgstošam un mērķtiecīgam darbam, iegūstot ne tikai indeksa rādījumu vai vietu topā, bet arī apliecinājumu, cik labs uzņēmums ir šobrīd un cik labs tas varētu būt turpmāk. Svarīga ir vēlme augt un attīstīties, neapstāties pie jau sasniegtā!” sacīja Ozols.

 

Savukārt Veselības centrs 4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds uzsvēra, ka šada atzinība ir visa kolektīva pašaizliedzīga un profesionāla darba rezulāts.

Apsveicam un priecājamies, kā arī pateicamies mūsu klientiem par novērtējumu!

 

 

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!